Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » SPOILER! Azoknak akik angolul...

SPOILER! Azoknak akik angolul nézik a Dr. House-t! Szerinted (kérdés vége lent. )?

Figyelt kérdés
...elmegy House Wilson temetésére? Ti el tudjátok képzelni a sorozat végét? Az lesz az utolsó rész címe hogy "Mindenki meghal".
2012. máj. 11. 08:53
 1/7 anonim válasza:
Az egy dolog, hogy angolul nézem, de még nem tartok ott, ki kéne írnod hogy erősen spoileres a kérdés!
2012. máj. 11. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Bocsi, nem tudtam jól kiírni, de a modik segítettek szerencsére :)
2012. máj. 11. 09:53
 3/7 anonim ***** válasza:
Csak azért, mert ez a címe nem biztos, hogy az is lesz.
2012. máj. 11. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

nemtom én eltudom képzelni h mondjuk House nyer a lottón és meghív mindenkit egy nagy bulira egy limuzinba és valami karambolba meghal mindenki bár kétlem h ez lesz a vége:D


de annyi biztos h én is nagyon kíváncsi vagyok mit fognak a végére tervezni.de valami olyasmit gondolok h végén Hous egymagára marad és ő begolyózik vagy ilyesmi.


egyébként meghalt Wilson mert én nem nézem angolul de érdekelne?

2012. máj. 11. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Még nem halt meg, de a három napos kezelés House lakásán nem segített neki és tovább terjedt a rák. Elviekben 5 hónapja van, azért gondoltam, hogy az uccsó részben lesz a temetés.
2012. máj. 11. 10:09
 6/7 anonim ***** válasza:

A halál és a temetés azért egy érthető lépés lenne, mert egyrészt egy drámasorozatról (+krimi) van szó, ahol az évadzárók jellemzően erősek szoktak lenni; főleg ha sorozatzáróról van szó. Másrészt ez megfelelő indok arra, hogy a régi szereplők újra megjelenjenek, és ők is elbúcsúzzanak Wilsontól, és jelképesen a nézőktől is. Még aki meghalt (Wilson barátjőne, Amy; vagy Kutner) is ebben a helyzetben előhozható, hiszen mindhárom embert összekötné a halál valamilyen formája: betegség, baleset, öngyilkosság.


Sokan persze az idilli véget várják, de általában az a hatásos ami kellően nyomasztó vagy megható. Igaz, hogy elég későn tudták meg a kasza hírét, de ezek az utolsó pár részes nagy változások túl kapkodónak tűnnek. De az is látszik bennük, hogy részről-részre emelkedik a drámaiság, és hogy a lezárása az tényleg lezárás lesz (vélhetően).

2012. máj. 11. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
lehet tudod már a választ de azért leírom :) nem wilsonnak hanem house-nak lesz temetése ;) de szerintem tökéletes, house-os vége lett :))
2012. máj. 28. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!