Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Csak az olvassa el, aki látta...

Csak az olvassa el, aki látta az új TVD részt! Megsemmisült Klaus teste? Tyler meghalt?

Figyelt kérdés

Háromszor néztem végig a részt, és még mindig nem értem, hogy most akkor Klaus teste végleg megsemmisült, vagy Bonnie talán azt is megóvta valami varázsigével?

Másik: mikor a cellában voltak Caroline-nal, az már Klaus volt vagy még Tyler? Akkor költözött át Klaus a testébe, miután köhögött?

Mi a véleményetek?



2012. máj. 11. 17:32
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
és kajak kiírtad a kérdésbe a spoilert?? normális vagy?
2012. máj. 11. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Meglehet állni az olvasásban. Amúgy meg aki nem látta a részt, az ebből nem sok semmit fog érteni, megnyugtatlak. :)
2012. máj. 11. 17:35
 3/11 A kérdező kommentje:
Amúgy igazad van, hülye vagyok. Jelentsd a kérdést légyszi, majd kiírom mégegyszer.
2012. máj. 11. 17:37
 4/11 anonim ***** válasza:
a leírást nem olvastam el, csak a címet, de az már spoileres, és én nem láttam még a részt, hétvégén akartam megnézni, de köszi :d
2012. máj. 11. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Nyugi, elég hosszú a rész... :)

Egyébként mikor egy másik sorozatom évadzárója volt, még facebook-ra sem mertem felmenni, nehogy megtudjak valamit... :D

2012. máj. 11. 18:10
 6/11 A kérdező kommentje:
Írok a modiknak, hogy töröljék a kérdést.
2012. máj. 11. 18:16
 7/11 anonim válasza:
A kérdésedre a válsz valószínűleg egyikük sem halt meg, sem Tyler sem Klaus. Nagy valószínűséggel Bonnie tartósította a testét egy varázslattal úgy, ahogy Ayanna Esther testét.
2012. máj. 11. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Julie Plec adott egy interjút, amiben azt mondta, hogy az egy dolog, hogy Klaus teste lángra kapott, de nem biztos, hogy el is égett. Eléggé rejtelmes volt ez a nyilatkozat, szóval még bármi lehet.

Szerintem már hamarabb Tyler testébe költözött Klaus. Szerintem még akkor, amikor Damon elvitte hozzá Bonnie-t, akkor mondhatott Bonnie valami varázsigét, amikor Damon kiment.

2012. máj. 12. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
Azóta egy interjú során Julie Plec azt mondta, hogy Klaus előbb vagy utóbb de vissza tér eredeti testébe de előtte egy kicsit még szórakozni fog Tyler testében...
2012. máj. 13. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 Réka SZJ ***** válasza:
mi az a tdv?
2012. máj. 13. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!