Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Keresek egy filmet! Szökés,...

Tomie85 kérdése:

Keresek egy filmet! Szökés, Angol foci bajnokság, Betegszoba, Scotland Yard, Sheffield, Everton, Pénzhamisítás, Börtön, Sztrájk. VALAKI SEGÍTSEN MI A CÍME? THX!

Figyelt kérdés
Keresek nagyon 1filmet! Régi film. A story úgy indul hogy börtönbe kerülnek emberek akik ki tervelnek egy szökést. Megszöknek az angol foci bajnokság alatt úgy hogy előre felvett filmet vetítenek a betegszobából a kamerának. Szemét ledobón keresztül szöknek meg egy szennyvíz alagúton. Velük tart egy perverz öreg ember is. (Akit autólopásért kaptak el) Miután megszöknek pénzt nyomtatnak egy pénzverdébe de mivel vissza kell menni a börtönbe ezért kapkodnak és elrontják a pénz minőségét. Vissza a sittre. Szabadulnak és utána kiderül az összes pénz kuka. Ezért bele dobják a folyóba. VALAKI SEGÍTSEN MI A CÍME? THX!

2012. máj. 11. 19:30
 1/3 anonim válasza:
Én is régóta keresem, de sajnos a címét én se tudom. Elég sokat bogarásztam az imdb adatbázisban is ( tartalom alapján ), de sajnos nem sikerült rátalálnom :(
2012. szept. 23. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Hétszer hét

(Sette volte sette)

[link]

2012. okt. 25. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Nagyon nagy köszönet! Tényleg ez a címe ;)

SZUPI!

2012. nov. 4. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!