Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Szerintetek Szabó Zsófi hogy...

Szerintetek Szabó Zsófi hogy játszik a Jóban Rosszban sorozatban?

Figyelt kérdés
2012. máj. 11. 20:55
 1/10 anonim ***** válasza:
Jó színésznő , ez a mostani alakítása - amikor megőrül Tamás halála végett - zseniális!
2012. máj. 11. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Eleinte nemigen kedveltem, mostanság viszont kifejezetten tetszik a játéka.
2012. máj. 11. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
59%

Iszonyú ripacs! Az egész sorozat szörnyen gagyi, tele önjelölt sufniszínészekkel, de Sz.Zs. esküszöm, még őket is alulmúlja a nevetséges gesztikulálásával meg a fals beszédstílusával. Egy pillanatig sem lehet komolyan venni.

Nem vagyok sem irigy, sem rosszindulatú, csak az igazat mondom - nagyon rossz, túljátszott, mesterkélt és ezért teljesen hiteltelen a "játéka".

2012. máj. 12. 05:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
32%
Kedves előző válaszoló. A Zsófit egyáltalán nem kell szidni, mert szép lány. A politikusokat kéne inkább.
2012. máj. 13. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Nem szidom, lehet, hogy szép, de nem erre vonatkozott a kérdés.
2012. máj. 13. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

jó színésznő.

az elején Betty-t utáltam, mert úgy nézett ki mint egy ribanc, és úgy is viselkedett. de már nagyon megszerettem. :) sajnálom a mi vele történt és Tamással. :(

2012. máj. 17. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Szerintem sokkal jobb színésznők is vannak nála.
2012. jún. 25. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

furcsa, mert ahogy láttam vele interjúkat, olyan természetesen beszél, és kis aranyos, szeleburdi csajszi, de a sorozatban szörnyen mesterkélt, túlartikulál, stb., szóval nagyon leviszi a színvonalat, pfuj!

Én sokáig reménykedtem benne, hogy őt írják ki. Már letettem róla :D

2012. aug. 9. 03:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
A Pongrácz család sajna valamilyen szinten védelmet élvez...:( Utálom Bettit. Hisztizik Tamás atya halálán, kis idő után meg nyalja Krdost! Pfujjjj....
2012. aug. 9. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:

Hibeh-habog nagyon nem az igazi..és ha nem a farkunkra gondolnánk mindig akkor nyílván nem azt írnánk ki

hogy jól néz ki....MERT NEM EZ A KÉRDÉS

2013. febr. 5. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!