Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Ezt elmagyarázza nekem valaki...

Ezt elmagyarázza nekem valaki az X-men: Elsők-ben?

Figyelt kérdés

Szóval: a végén Magneto megöli Shaw-t. Azután pedig megkérdezi, hogy ki tart vele és Shaw korábbi emberei rögtön átállnak.


Ezt nem bírom megérteni és azt is furcsállom, hogy sehol nem találkoztam ezzel a kérdéssel a fórumokon, amiket nézegettem. Mindenütt azon lovagolnak, hogy Mystique miért állt át, mikor ő együtt nőtt fel Charles-szal, de azt a kérdést miért nem teszi fel senki, hogy az az Azazel meg a többiek miért álltak át rögtön? Hisz Magneto ott ölte meg a főnöküket, akihez valószínűleg hűségesek voltak! Azt vártam, hogy rátámadnak, hogy "te szemét, megölted Shaw-t!". Erre rögtön melléállnak. Nekik tökmindegy, csak az aktuális főgonosz mellett legyenek?


A másik: Emma Frost miért nem szabadította ki magát? Hiszen telepata volt! Akármelyik őr fejébe belemászhatott volna és kinyithatta volna az ajtót...


2012. máj. 12. 10:13
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!