Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Valami jó film? Esetleg...

Valami jó film? Esetleg kedvenc film?

Figyelt kérdés

Szeretnék nézni valamit, nagy film függő vagyok és nem találok már olyat, ami tetszene és nem láttam. Ami nagyon tetszett az a Kaptár, mind az 5 része, az Underworld részei, Arcmás, Képlet, Hannibál ébredése, Babylon A. D, Karib-tenger kalózai, Sziklák szeme, Hanna, Super 8, Csúcshatás, Lopott idő stb. Igazából ilyen akció, thriller, sci-fi filmekre gondolok, amikben tényleg sok az akció, aminek van története, vagy esetleg psycho horror mint a Bújócska vagy a Vihar sziget.

Köszönöm szépen! :-)


2012. máj. 12. 19:08
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen mindenkinek! Nagyon hálás vagyok! El leszek egy darabig úgy gondolom. :D


19:41: Szuper filmek. A Flypaper, az Éli könyve, Torennte 4 ezeket láttam és nagyon tetszettek! Viszont a Hipervándort még nem, úgyhogy meg fogom nézni! Köszönöm.


20:01: Úgy látom emberemre akadtam. Te is nagy film rajongó vagy :D A hollót, A gyilkos bennünk-et már láttam, viszont a többi film is egész jónak tűnik, sőt. Köszönöm!


21:43: Ezek közül is láttam 1-2-őt de a többségét nem. Nagyon köszönöm!


23:41: Az Eredet szuper kis film, de az Azonosság kimaradt az életemből, mindenképp megnézem! :)

2012. máj. 13. 16:04
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!