Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Melyik a kedvenc sorozatotok...

Melyik a kedvenc sorozatotok és miért?

Figyelt kérdés
Mert most, hogy a Vámpírnaplók szünetel és az Így jártam anyátokkalt is végignéztem szeretnék valamit, hogy unalmas perceimben tudjak mit nézni. :DD
2012. máj. 14. 16:56
 1/4 anonim válasza:
Hát én rengeteg sorozatot nézek, az általad leírtakat is :)Ha valami olyasmit szeretnél, mint az Így jártam anyátokkal, akkor ajánlanám a New Girlt, szerintem nagyon vicces kis sorozat. Ha valami romantikusat, akkor Gossip Girl, 90210, Pretty little liars, Life unexpected, stb. Bocsi, hogy angolul írtam őket, de így egyszerűbb volt :) Remélem találsz magadnak valami jó kis sorozatot. Ha kicsit valami komolyabbat szeretnél, meg félelmeteset, akkor Dexter (elég morbid).
2012. máj. 14. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Dr. csont: szeretem a krimiket, de itt nem ezen van a hangsúly. Annyira szeretem benne az emberi kapcsolatokat, karaktereket, humort, drámát. Ez a sorozat zseniális. Bones & Booth <3
2012. máj. 14. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Gossip Girl

A szökés

CSI - A helyszínelők


Ezek a kedvenceim, mert nagyon jók. :D

2012. máj. 14. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
The Big bang Theory
2012. máj. 14. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!