Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Skins-hez (UK) hasonló jó...

Skins-hez (UK) hasonló jó sorozatot (vagy filmet) tudtok mondani?

Figyelt kérdés

Ha nem is feltétlen ilyen jellegűt, de valami igazán ütőset, mint a Skins. (Nekem az Amelie csodálatos élete is tetszett, mivel nem szeretem annyira a tipic hollywood-storykat). Szóval bármi, ami igazán ütős, vagy "drámai", vagy tényleg bármi....

Egyedül azt kérdném, hogy ne csak címet, hanem valami leírás- linket is "csatoljatok", vagy/és trailert, amiből betekintést nyerhetek a sorozatba/filmbe. Köszönöm :)



2012. máj. 15. 13:47
 1/3 anonim ***** válasza:

Misfits, szintén angol, tiniszereplős, E4-sorozat. Annyi plusz van benne, hogy a dráma-humor mellé egy kis sci-fi társul (szuper képességek). Három évada van, jön a negyedik.


[link]


+ cikkek, videók csökkenő időrendben:

[link]


A másik, amiben vannak fiatal szereplők, és szintén drámai vonal van benne a humor mellett, az a Shameless (US), ebből két évad ment le, és jön a harmadik (van angol változata is Shameless UK néven 8-9 évaddal, de a US változatot többen szeretik - ez persze vitatható, mert az igazi brit hangulat azért máshogy jön le).

[link]

2012. máj. 15. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Megelőztek én is a Szégyenteleneket akartam írni. Szerintem nagyon jó lett a US verzió Showtime produkcióként (ugye Dextert is ők csinálják :) ). Nagyon tetszik, fordulatos, dinamikus, amerikai de még is egész életszerű. Biztos találsz benne karaktert, akivel tudsz azonosulni vagy legalábbis szeretnél. Lehet rajta röhögni nem is kicsit, de ugyan akkor kőkemény dráma. Fb csoportomba beosztottam barátaimnak, már le is zavarták a második évadot. Nagyon rá lehet kattanni. Csak ajánlani tudom :)

Továbbá mostani menő letöltésékből tetszett az Életrevalók. Teljes mértékben többször nézhető kategória, családdal is nagytévén. De, ha magad nézed inkább felírat.

Az Utódok is, bár ez tényleg elég szomorú és nekem kicsit hosszú is volt.

Jó filmezést!

2012. máj. 15. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen!!!! :)

Azt azért előre leszögezem (meg utólag is) hogy amiben zombi, vagy szellem, vagy boszorkány, vagy varázslat, vagy vámpír, vagy bármi ilyesmi van, az alap felejtős. :) Így sajnos a Misfits is, hiába jó... :)


köszönöm mégegyszer az eddigi válaszokat is, várok még, bőven jöhet :)

2012. máj. 15. 15:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!