Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Tudnátok ajánlani jó horror...

Tudnátok ajánlani jó horror filmeket (akár régieket is), amiktől nagyon félnénk a barátommal?

Figyelt kérdés
2012. máj. 16. 11:53
 1/8 anonim válasza:
the rite( a rítus) vagy paranolmal activity valamelyik része
2012. máj. 16. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
köszi,még valaki esetleg..
2012. máj. 16. 12:03
 3/8 anonim ***** válasza:

Hát a paranormalt nem ajánlom... egyedül még csak-csak, de többen unalmas lesz :S Mondjuk ez mindenkének más hogy, mi a félelmetes...


Ami tényleg félelmetes szerintem az például a [REC], a Szem (és még egy csomó ázsiai horror, például a Noroi, A HARAG STB.), Tükrök és ha régebbieknél vagyunk, akkor akár a Kör is lehet (szerintem félelmetesebb mint a paranormal).

2012. máj. 16. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Viasztestek

Betolakodók

elhagyott szoba

2012. máj. 16. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
a szem és a rítus valóban jó horror film s még a sziklák szeme is nagyon ijesztő.De paranormal meg kör?Ezek nem is horrorok.De persze köszi.most a szemet és a rítust fogjuk megnézni,nem baj hogy már láttam mert ezek mindig jók.még írhattok nyugodtan!:D
2012. máj. 16. 14:01
 6/8 anonim ***** válasza:
Én inkább a régebbiekre esküszöm. Pl.: Ördögűző 1-3. (újabbakat nem láttam), Stephen King: AZ, A texasi láncfűrészes (remake is jó), Salem's Lot (Borzalmak városa).
2012. máj. 16. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Utolsónak köszi,ezeket már jó rég láttam/uk,nosztalgia estnek tökéletes lesz!Köszi
2012. máj. 16. 17:29
 8/8 anonim ***** válasza:

Az utolsó ház balra

nagyon jo ez a film :D

2012. máj. 16. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!