Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Kérlek írjatok nekem olyan...

Kérlek írjatok nekem olyan psycho és thriller filmeket amik belülről emésztenek és nyomasztanak nem olyan véres de félelmetes!?

Figyelt kérdés

2012. máj. 16. 15:10
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

Élve eltemetve

[link]


Eden lake - Gyilkos kilátások

[link]

2012. máj. 16. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
A szomszéd lány
2012. máj. 16. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Hetedik
2012. máj. 18. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
A szomszéd lány-t szerintem hanyagold. Nagyon gyenge.
2012. máj. 18. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Egyedül a szomszéd lányt nemláttam de akk azt hanyagolom is.amúgy a többi jóó volt
2012. máj. 18. 20:03
 6/15 anonim ***** válasza:
Gyenge? Megtörtént esetről szól. Ezt a lány (Sylvia Likens) hónapokig kínozták... Éppen ezért nyomasztó és félelmetes.
2012. máj. 18. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Attól, mert egy film valós eseményt dolgoz fel, attól még simán lehet rossz a film és itt is ez történt. Ez egy nagyon harmatos film, rendkívűl kiszámítható, unalmas és még csak magyarázatot sem kapunk semmire. Nem lennék rá újra kíváncsi.
2012. máj. 18. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Sajnálom, hogy nem érint meg a téma..., ennél nyomasztóbb történetel még sosem találkoztam. Ugyanezt dolgozza fel az American crime is, ami kevésbé hatásvadász, inkább dokumenarista, szintén nagyon nyomasztó. Hisz itt nem egy sorozatgyilkosról beszélünk, hanem egy tucat emberről, aki végignézte ennek a lánynak a halálát.

Mindegy, értem én, "filmművészeti" szempontból nem tetszett neked.

2012. máj. 18. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Jól látod, mert a megtörtént esemény valóban rettenetes és megrázó, de a film azt csak színészek játszák és rendező rendezi így az, hogy 'élvezhető-e', vagy nyomasztó hangulata van-e az nem a valós történet tragikusságán, hanem a színészek játékán és az alkotók rátermetségén múlik, az pedig itt elégtelennek bizonyult.


Arról nem is beszélve, hogy ha itt most nem is erről van szó, de csínján kell bánni az 'igaz történetekkel', mert előszeretettel átverik az embert olykor, lásd: Ideglelés, Kannibál holokauszt, Hívatlanok stb....

2012. máj. 18. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
ma néztem A zaklató című flimet mindenkinek csak ajánlani tudom
2012. máj. 20. 18:38
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!