Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Ti nézitek a barátok köztöt?...

Ti nézitek a barátok köztöt? Ki a kedvencetek, kit nem szerettek? Miért?

Figyelt kérdés

2012. máj. 19. 10:14
 1/9 anonim ***** válasza:
nem sokszor nézem, mert jóban rosszbanos vagyok, de amúgy szinte mindenkit utálok belőle. na jó, azért zsolt elmegy, meg talán néha még miklós is, de sok benne a zagyvaság, sztem.
2012. máj. 19. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
49%
MINDIG megnézem sokakl jobb mint a Jóban rosszban,de nem kezdek el erről irni,emrt nem ez a kérdés.A kedvencem régeb Magdi néni volt,most pedig Zsófi,de birom még nagyon a Claudiát,Zsoltot is.Most pl. az Attilát nem szeretem,mert muszáj rányomulnia a Julira -.- De ha választani kéne akkor inkább Attila mint Miki
2012. máj. 20. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
SOSEM HAGYOM KI a Barátok közt-öt... kedvencem mindig Claudia volt (leszámítva azt a pár évet mikor szerepelt Vanda, mert ő még jobb volt)... a legjobban pedig Gézát utálom...
2012. máj. 20. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Juli a legjobb és a Timikét utálom legjobban, szegény olyan tehetségtelen...
2012. máj. 20. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
10%

ÉLJEN A JÓBAN ROSSZBAN!!!!!!:)))))

Amúgy pedig a legjobb a Vili bácsi:)))

2012. máj. 22. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
53%

A Miki a legjobb!<3

A kisugárzása,stílusa,színészi játéka valami hihetetlen!Tökéletesen tud azonosulni a karakterével,illetve amikor még volt haja,akkor sármos is volt!

:-D :-D

2012. jún. 6. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
MINDiG nézem Juli(és persze Patrik :)) ) a kedvencem és nem bírom a Timit meg a Zsófit ..
2012. jún. 19. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

BEST: Miki, Zsolt, Zsófi

Timikét, Julit és Attilát utálom nagyon....

2012. júl. 2. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

Én zsoltot szeretem meg KLaudiát úgy bírom amikor veszekednek de csakk emiatt :D

Amúgy akit utálok az atilla,juli,vanda.

Kedvencem Gizi,bözsi mamát is szerettem,meg zsófi is kedvencem :D

2012. okt. 31. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!