Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mi lesz a Tiltott szerelem vége?

Mi lesz a Tiltott szerelem vége?

Figyelt kérdés

2012. máj. 19. 12:57
 1/10 anonim válasza:
Nihal es Behlul epp az eskuvojukre keszulnek, de Bichter halala miatt nem valosul meg.....Adnan tonkre megy, Beshir meghal, Firdeusz agyverzest kap, Nihal idegosszeomlast kap es igy tovabb.....ez a 'happy end' a torokoknel:))
2012. jún. 5. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Köszi!:) És te láttad már ezt a sorozatot?
2012. jún. 7. 14:39
 3/10 anonim válasza:
miféle romantikus sorozat ez ha a végén meghal a főszereplő? :( most már nem is érdemes nézni :(
2012. jún. 7. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
az Ezelben is ez volt:( de azért nézzük:)
2012. jún. 7. 19:41
 5/10 anonim ***** válasza:
ja, és a szív útjainak is :)
2012. júl. 7. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
igen, a szív útjaiban Kenan halt meg..sajnáltam, de annyit ügyetlenkedett, hogy nem csoda, ha Lamia közben beleszeretett Cemilbe.
2012. júl. 8. 15:52
 7/10 anonim ***** válasza:

Remélem még aktuális a kérdés



Szia! Sajnos egyáltalán nem lesz happy end. HA NEM AKAROD TUDNI A VÉGÉT? AKKOR NE OLVASD EL!!!MERT SZERINTEM JOBBAN JÁRSZ? HA NEM OLVASOD EL! Én megnéztem, és szerintem nagyon rossz a befejezés. Megnéztem youtubon a többi részét törökül, igaz, hogy nem értettem belőle semmit, de a lényegé megfogtam. Na szóval.Bihter és Behlül összejönnek,de Behlülnek bűntudata lesz a bácsikája miatt,ezért hogy könnyítsen lelkiismeretén ezért elhagyja Bihtert és eljegyzi Nihalt. Nihal ennek persze nagyon örül. Bihter összetörik lelkileg, mert rosszul esik neki, amikor látja Nihalt és Behlült ölelkezni, csókolózni. Mikor eljön Nihal és Behlül esküvőjének a napja, akkor Bihter még egyszer felajánlja Behlülnek, hogy szökjenek el, de Behlül nem akarja. Közbe Besír nagyon beteg lesz, és később meg is fog halni. Bihter valamiért felhívta Behlült, de azt nem értettem, hogy miért, Behlül odamegy hozzá, de Bihter lelövi magát Behlül és Adnan előtt, ugyanis ezek előtt pár perccel mondta meg Besír Adnanak ,hogy felesége megcsalja, és pont akkor lépett be a szobába Adnan , amikor Bihter meghúzta a ravaszt. Nihal is pár perccel akkor ér oda esküvői ruhában, ugyanis Behlült kereste, mert nem volt ott az esküvőn, vagy nem is tudom miért, de odament. A végén: Bihter meghal, Behlül összeomli, Nihal ideosszeomlást kap, de meggyógyul, és Bülent, Adnan, Nihal és a Madmazel elköltöznek egy új élet reményében.


Lehet hogy nem teljesen így van, de én ezt szűrtem le a török verzíóból. Belinkelem neked az utolsó részt:

http://www.youtube.com/watch?v=K0BM1hXLQvI&list=ELKc3mvjDYG_..


És az összeset törökül itt nézheted meg:

http://www.youtube.com/show/askimemnu/videos


Remélem segíthettem :)

2012. júl. 12. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
igen köszii:(
2012. júl. 13. 11:18
 9/10 anonim ***** válasza:
Nagyon jók ezek a török sorozatok, mondjuk az Ezel volt a legjobb, azt nehéz űberelni, szerintem meg tök jó, h kiszámíthatatlan a vége, vagy lesz happy end vagy nem. De a Tiltott szerelemnek le sem adták az utolsó rész végét a köcsögök.
2012. okt. 12. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Igen, még lett volna valamennyi...olyan rossz vége lett, és sírtam a temetésen:(
2012. okt. 12. 21:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!