Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Csak szerintem ilyen "gyenge"...

Csak szerintem ilyen "gyenge" a Paranormal Activity?

Figyelt kérdés
Szeretem az ilyen filmeket, de ezt valahogy mindig féltem megnézni... Egyszer eljött a pillanat és megnéztük egyik haverommal:D De a lényegre térve: az emberek 70% szerint nagyon ijesztő, de nekem valahogy nem ijesztő. Inkább bizarr és furcsa... Mert attól lenne ijesztő a film, hogy kb. éjszakánkét megmozdul az ajtó, van benne 1-2 sikítás+az egyetlen ijesztő jelenet, mikor beleordít a csaj a végén a kamerába. Az egyetlen pozitívum szerintem, hogy nagyon durva dolgok történnek benne. Mint pl. a démon megszállja a csajt és a csaj 3 órán keresztül egy helyben áll. Meg azt egész jól megcsinálták, hogy a csajt szépen, fokozatosan szállja meg a démon: (földön kívüli dolgok történnek vele, megharapja, meg hogyha fogja a keresztet az megégeti). Szerintetek milyen a film?

2012. máj. 20. 14:32
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem ijesztő. Mondjuk a 3 nem nagyon. Am ha veled megtörténne h kinyílik az ajtó magától és síkításokat hallasz biztos megijednél. Képzeld magad oda.nézd egyedül végig úgy biztos ijesztőbb.:D
2012. máj. 20. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Igen...:D Pont ezt akartam megmagyarázni a leírásban és tervezem hogy egyik este megnézema 2-őt egyedül:D
2012. máj. 20. 17:09
 3/4 anonim ***** válasza:
Az első rész még elmegy, de a második az rettentő unalmas. Az utolsó 1 perc egy icipicit ijesztő, azt' ennyi. Az egész film alatt nem történik semmi, egész végig csak egymást kamerázzák. A szereplők is rohadt idegesítőek, jobb lett volna ha kinyiffan a végére az összes. Nem mondom, ha velem történnének ilyen dolgok, én tutira összesz@rnám magam, de ez így egy filmbe nagyon kevés.
2012. máj. 20. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
UNALMAS?xd akkor neked mi az ijesztőő?xd:oo szépszép.
2012. jún. 26. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!