Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » A Született feleségek 8. évad...

A Született feleségek 8. évad nagyon sejtelmesen ért véget, lesz 9. évad? Valaki esetleg tud róla?

Figyelt kérdés
2012. máj. 23. 19:11
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Nem lesz. Nincs minden sorozatnak tökéletes és végleges lezárása. Van, amikor meghagynak egy kis szálat, amivel a néző továbbgondolhatja a történetet. Ettől függetlenül a sorozat véget ér, és nem jellemző hogy folytatják később.
2012. máj. 23. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim válasza:
Hogy lenne már folytatása, ha mind a négyen elköltöztek máshová? amúgy az elég érdekes a végén, hogy az új szomszéd meg a doboz..:D
2012. máj. 23. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
7%
Biztos lehetsz benne, hogy lesz fojtatása.
2012. máj. 23. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Biztos nem lesz. 10 sorozatból 1 kap olyan lezárást, amivel nem lehet tovább vinni a történetet (például főszereplő(k) halála). A többi esetben vagy megcéloznak egy happy end-et, ahol szépen mindenkitől jelképesen elbúcsúzhatsz, esetleg még nyitnak valamilyen cliffhanger felé, mintha sejtetnék a folytatást. Ez viszont csak sejtetés marad, hogy ne elvágva legyen a vége, hanem lásd, hogy az élet megy tovább abban az alternatív világban.
2012. máj. 23. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim válasza:
akkor tényleg ennyi volt ?:( jo lett volna ha nem költöznek el, látjuk felnőni july babáját stb..:(
2012. máj. 28. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
34%

ne legyél te ebben ennyire biztos.

már 4 éve nézem.

anno péntekenként ment most szerdánként. ha vége lenne már mutatták volna a hírekben... mint Dr. house-t

2012. máj. 28. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
már, mint nem úgy értem, hogy a Dr. House-nak vége lett
2012. máj. 28. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%

Tehát ha a híradóban nem volt benne, akkor nincs vége a sorozatnak.


[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

2012. máj. 28. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
szerintem vége mivel már bemutatták egy pár másodperben az összes szereplőt szinte az élete végéig..de nekem őszintén nem tetszett a lezárás..oké hogy vége van bár amiatt is szomorú vagyok de ez hogy elköltöznek és többet nem is jönnek össze kártyázni/beszélgetni...ez lehangoló volt számomra.De a végére az öregasszony lett az egyik kedvencem:D
2012. máj. 31. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim válasza:
Szerintem elképzelhető, hogy lesz folytatás... Csak épp nem Gaby-val, Susan-nel, Lynette-tel meg Bree-vel hanem azzal az új lánnyal... Bár elég érdekes lenne, de én reménykedem, hogy folytatják még ha nem is velük, mert a Lila akác köz így is elég rejtélyes van ott elég kaland :)
2012. jún. 18. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!