Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Farkasnak/Rozsomáknak eleve...

Farkasnak/Rozsomáknak eleve szarukarma volt, vagy ez csak az X-Men: Kezdetek rendezőjének a kreálmánya?

Figyelt kérdés
Én úgy tudtam, hogy alapból csak öngyógyító volt és a fémkarmokat ültették be, de nem tudom, a képregény szerint hogy van...
2012. máj. 24. 00:12
 1/9 anonim ***** válasza:
Alapvetően a regenerálódóképessége volt meg, a karmokat, és az adamantium csontvázat utólag ültették bele.
2012. máj. 24. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Gondoltam... szar a film.
2012. máj. 24. 09:54
 3/9 anonim ***** válasza:
A filmet nem láttam, de elég jókat hallottam róla, lehet, hogy csak te kevertél össze valamit :D
2012. máj. 24. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Nem kevertem össze semmit, látványos
2012. máj. 24. 16:51
 5/9 A kérdező kommentje:
és hatásvadász, a történet viszont nulla. Viktor motivációja (ami az egész filmet mozgatja) végtelenül erőltetett, William Stryker-é nem teljesen tisztázott, ráadásul tele van a film ellentmondásokkal a korábbi X-men filmekhez képest (semmi értelme annak, hogy Kardfog Rozsomák tesója, Rozsomák emlékeiből nem ilyennek látjuk az "adamantium-kezelést", és Rozsit már többször is fejbelőtték, semmi nem indokolja azt, hogy elveszítse az emlékezetét a végén.).
2012. máj. 24. 16:54
 6/9 anonim válasza:
Mar bocs de ha figyelemmel kovetted volna a filmet tudnad hogy adamantium golyo volt csak kepes athatolni a koponyajan es a vegen azzal lottek meg ENYI.
2012. máj. 25. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

"Mar bocs de ha figyelemmel kovetted volna a filmet tudnad hogy adamantium golyo volt csak kepes athatolni a koponyajan es a vegen azzal lottek meg ENYI."



1. Tanulj meg írni.


2. Kedves együgyű barátom, hidd el nekem, elég sokszor láttam már a filmet és tudom, mit beszélek. Bizonyíték van rá, hogy már korábban is lőtték fejbe. Ott van például mindjárt az elején a "kivégzés". Ott még nem volt adamantiumbevonat a koponyáján, tehát az ugyanúgy áthatolt rajta, mint később az adamantiumgolyó. Mégse vesztette el az emlékezetét... logikai baki. De gondolom, mivel a 19. század közepétől minden létező háborúban harcolt, amúgy sem az volt az első fejlövése. De az is marhaság, hogy lepattannak az adamantiumos fejéről az egyszerű golyók, hisz az X-men 2-ben láthattuk, hogy mikor fejbelőtte egy rendőr, a golyó előbb belefúródott a fejébe, majd azután lökte ki a teste. Hogy is van ez?

2012. máj. 25. 20:09
 8/9 anonim ***** válasza:
Miért nem lehet ezt annyival lerendezni, hogy az adamantium golyó anyagánál fogva nagyobb kárt tett benne, mint egy sima lövedék? Az, hogy előtte nem volt adamantium csontváza még nem jelenti, hogy nem volt kifejezetten ellenálló az egyszerű rézgolyókkal szemben. És mivel az adamantium egy nem létező fém, nem lehet bebizonyítani, hogy az mennyire tud áthatolni a koponyáján. Szóval zárjuk le annyival a dolgot, hogy az adamantium golyó súlyos károkat tud okozni benne.
2012. máj. 25. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Jack Odinson válasza:
Rozsomáknak alapjába véve volt karma, és ez ki is derül az egyik rozsomák képregényben.
2012. júl. 6. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!