Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Az egy rém rendes családban...

Az egy rém rendes családban hányadik évadban van az a rész amikor Peggy azt akarja, hogy őt is megkukkolják, mert a szomszéd nőket már mind meglesték, ezét Al kukkolónak adja ki magát?

Figyelt kérdés
Ezer éve keresem már ezt a részt, de nem tudok rájönni,hogy hanyadik évad hanyadik rész. Wikipédián is tévesen van leírva.
2012. máj. 24. 15:35
 1/5 anonim ***** válasza:
Az 57.rész, pontosabban a 3. évad 22. része.
2012. máj. 24. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
igen, meg is néztem azt a részt, és tök másról szól. Pedig wikipédia ezt írta. Azét köszi.
2012. máj. 24. 18:55
 3/5 anonim ***** válasza:

Múlt hónapban kezdtem el nézni a sorozatot, a 4.évad 10-es részénél tartok. Eddig nem találkoztam ezzel a résszel (bár az is lehet hogy igen, csak elfelejtettem). Ha közben ráakadok akkor leírom (ha addig nem kapsz választ).

A Rém rendes család Budapesten ez a régebbi magyar sorozat az amerikainak a koppintása - ebben viszont emlékszem hogy volt ilyen rész.

2012. máj. 25. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Hát igen, valószínűleg azért emlékszel, mert a magyar változatban az volt maga a rész címe is,hogy a kukkoló. Az eredetiben viszont más címe van annak a résznek. Mondjuk ez furcsa,hogy nem találkoztál eddig vele. Van benne egy olyan rész,hogy Al felmászik létrán a hálószobájuk ablakához, a fejére húz egy harisnyát, mintha ő lenne a kukkoló, és észreveszi,hogy van süti és tej az ablakpárkányon, amit Peggy direkt azért tett oda,hogy odacsalogassa a kukkolót. Szerintem ez a legviccesebb jelenet abban a részben. Így már beugrik?:)
2012. máj. 25. 19:44
 5/5 A kérdező kommentje:
Mondjuk ez a magyarban is hasonlóképpen van, csak ott sör van kitéve azt hiszem,szóval lehet,hogy nem mondtam újat:)
2012. máj. 25. 19:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!