Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » A The Book of Eli miről szól?...

A The Book of Eli miről szól? Érdemes megnézni?

Figyelt kérdés

2012. máj. 28. 23:50
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Ha valaki elmondja miről szól, utána már nem lesz érdemes végignézni.

Jó film, nézd meg.

2012. máj. 28. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

A Földet atomháború pusztította el. A világvége utáni pusztaságban az erőszak az úr. Éli, a magányos harcos nyugatra akar eljutni, hogy beteljesítse küldetését. Van nála valami, ami értékesebb minden fegyvernél és az élelmiszernél is. Az emberiség sorsa Éli kezében van.


Elég ha ennyit tudsz és igen érdemes megnézni. Jó film!!!

2012. máj. 28. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
nagyon jó!
2012. máj. 29. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Jó film, lehet nem világmegváltó, de már Denzel miatt is érdemes megnézni.

Ha a komolyabb filmeket bírod akkor inkább a The Road-ot nézd meg, vagy a legjobb, ha mindkettőt.

2012. máj. 29. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Az első 5-10 percet úgy tekergettem át mert csak menetel később úgymond beindul a film de végig olyan hogy akkor most mi meg mért bár nekem kicsit lassú a felfogásom a vége meg szerintem hatalmas sose gondoltam volna szerintem megéri megnézni már ajánlottam barátnőmnek is
2012. máj. 29. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! :) Megvan, mit nézek legközelebb. :)
2012. máj. 29. 09:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!