Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Texasi láncfűrészes mészárlás...

Texasi láncfűrészes mészárlás c. film nem hülyeség? Vagy ti szeretitek?

Figyelt kérdés
2012. máj. 29. 17:02
 1/7 anonim ***** válasza:
Szeretni? Ez érdekes megfogalmazás egy horror filmmel kapcsolatban, de mindenesetre ez egy jó film, ha horror kedvelő vagy nézd meg.
2012. máj. 29. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Első 10 percet nézem, de eddig nem találom sok értelmét.
2012. máj. 29. 17:05
 3/7 anonim ***** válasza:
Érdekes, láttál már egyáltalán horrorfilmet? Nem derül ki az első tíz percben semmi, de még a húszban sem. Meg ez nem krimi-misztikus, hogy gondolkozni kelljen, hogy mikor mi történik.
2012. máj. 29. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
0%

Utolsó válaszoló, bocs hogy ki kell ábrándítsalak de a texasi láncfűrészese nem igaz történet bármilyen jól is hangzik és lehet a sok marhának felkelteni az érdeklődését ilyenekkel, az általad említett család a képzelet szüleménye

, a film egyetlen szállal kapcsolódik a valósághoz, méghozzá egy Edward Gein nevű sorozatgyilkos személyében akinek a tettei ihlették több film , köztük a psycho, texasi láncfűrészes, és a bárányok hallgatnak gyilkosának a karakterét.

ha nekem nem hiszel: [link]

amúgy a film összes része egy rakás hulladés szerény véleményem szerint, nem értem hogy lett belőle ekkora kult horror...

2012. máj. 30. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Utolsó: szerintem nem kéne ilyen szélsőségesen fogalmazni. Neked nem jött be ezért vagy azért és kész. Hogy miért lett kult mozi? Mert a brutalitása miatt (az első filmet) több helyen betiltották, így csak mellékutakon lehetett beszerezni. Ez a tény már önmagában is felhívta rá a figyelmet. Ez persze csak egy adalék. Valójában azért olyan népszerű, mert jó a sztori, a színészek, a hangulat, stb. Ja, és úgy brutális, hogy vért konkrétan nemigen látni benne. A folytatások valóban nem olyan jók. De ha már így lehúzol egy filmet gigantikus arccal, legalább érvelj, hogy mi a gond vele!
2012. máj. 30. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
szerintem nem különösebben húztam le, ha lehúzni akarok egy filmet akkor, igyekszem megfelelő érvekkel alátámasztani hogy mért tartom olyannak amilyennek. ez csak a véleményem a volt róla, a csoki fagyit se szeretem mégse tudnám megmagyarázni miért nem. Amúgy az korrekt érv hogy a története sokat segített, de sztem nem azért mert jó hanem pont hogy mert olyan egyszerű mint a faék, az embereknek ez kell, nem véletlenül ugyanerre a sablon sztorira épül a mai tini horrorok fele is.
2012. máj. 31. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
ja am most látom h ezt a választ rossz kérdéshez írtam... :D
2012. jún. 2. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!