Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Deadman Wonderland 2. évad?

Deadman Wonderland 2. évad?

Figyelt kérdés
Kb. mennyi idő múlva lesz fent a neten magyar feliratosan a 2.évad 1. rész?
2012. máj. 29. 20:05
 1/9 anonim ***** válasza:

Egyátalán nincs még második évada , mégcsak bese jelentették .. énis várom .. majd lehet 2013 első anime szezonjában lesz vagy azis lehet lessz egy OVA a végéről (bár már van ova csak nem a végéről) ,de nemhinném hogy lesz bár kitudja a remény hal meg utoljára .. Elfen Lied-et is várta régen mindenki hogy folytatják.. vagy legalább egy ova de semmi.

Amugy ha nagyon érdekel kövesd a mangáját, tudtommal jelenleg is fut.

Manga olvasót itt találod : [link]

2012. máj. 30. 03:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Nem úgy volt hogy "The anime will be broadcasted on the newly reformed Toonami block on Cartoon Network's Adult Swim, premiering May 27, 2012." ?
2012. máj. 30. 20:06
 3/9 anonim ***** válasza:
Ha így is volt , sztem ez csuszik , mert semmit sem találok róla se aa-n , se mal-on , se mondragon-on is csak enynit találok [link] szóval valszeg odébb van , ittvannak amik a jövőben kezdődnek animék.
2012. máj. 30. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
:"(
2012. máj. 30. 22:15
 5/9 anonim ***** válasza:
Én is várom már h mikor lesz ha lesz egyáltalán :/ De új manga rész sincs már január óta :(
2012. szept. 22. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Hummingbird válasza:

Tudom, ez kábé 1 éves kérdés, de nem hinném, hogy lenne második évad.

Ajánlanám figyelmedbe a mangát, sokkal jobb, mint az anime (az animében rengeteget módosítottak és butítottak a történeten).

Nemrég folytatták újra, kábé 1 éves hiatus után, és meg kell, hogy mondjam, hidegrázósan jó a történet! Már van vagy 55 fejezet, de hidd el, megéri.

2013. máj. 8. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Azért ezt nem mondanám, anime azért sz..ar, mert nem derül ki benne a story lényege, mivel nem jutottak el odáig/igaz, a valódi történet csak a manga végén derül ki.

Szerintem az volt a baj, hogy akik nézték másra számítottak, mert mindenhol úgy adták elő, hogy agyatlan párviadalokra kell számítani. Itt meg ebből összesen van 2 az egész történetben. Embereknek meg ugy fest ez jön be.

Szerintem nagyon jól sikerült a story is tetszik és ennyire még nem örültem happy end-nek mint itt! Én tényleg nem erre számítottam a végén , de így a legjobb. :)

Azért remélem majd folytatják valamikor bár elég esélytelen, egy rebootnak nagyobb esélyét látom, mert akkor "frissen" kezdenek bele. Azzal meg csak az a baj, hogy storyt valószeg eléggé átszabják.

2014. máj. 26. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 HUNTER_399 válasza:
Egy ideje ròla de nemtud valaki valamit hogy akor lesz 2 evad ?
2016. febr. 20. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Valószínűleg nem. Már több éve vége lett az anime 1.évadának és a mangának is.

Ha jól emlékszem az animének azzal lett vége,hogy a "Scar Chain" megszökött.

Ha érdekel valakit, akkor utána az volt a történet,hogy kiderült,hogy Shiro a Vörös Ember. Mesterségesen hozott létre a börtönigazgató (az a szemüveges fiatalabb, mivel az öreget megölték) Deadmaneket, amik elkezdték levadászni a többit. Gantáék ellenük szegültek, lett megint egy "börtönlázadás". A végén Shiro megölte a csajt, aki korábban segített Gantának (ő az animében nem volt benne), Gantáék elhagyták a börtönt, Shiro pedig ott maradt Totóval/Mockingbirddel.

Gantáék visszatértek,hogy leszámoljanak velük. Kiderült,hogy Gantát azért szülte meg az anyja,hogy kísérletezhessenek rajta. A kísérletezés 2 fő vezetője Ganta anyja és a börtönigazgató voltak (aki az animében az öregember volt eleinte). Gantát az anyja megsajnálta és inkább valahonnan előkotorták Shirót és rajta kezdték el a kísérleteket. Shiro testét számtalanszor szétszedték és összerakták, közben többször több húst és vért kivágtak illetve leszívtak a testéből és létrehozták belőle a Vörös Embert. Építettek egy gépezetet, ami altatásban tartja, elnyomja Shiro gyilkos énjét, és ezt olyan kisebb gépezetekkel zárták le, amibe a Shirótól származó húst rakták bele.

Aztán kikapcsolt a gépezet, a Vörös Ember elszabadult, és a katasztrófa azt eredményezte,hogy több embernek is különleges képessége lett, akik ugye a börtön Deadmanként lettek elnevezve. Majd újra bekapcsolták a gépezetet.

A börtönigazgató kiakarta kapcsolni a gépzetet teljesen,hogy Shiro örökké a Vörös Ember legyen, de ehhez szüksége volt az egyik Deadman képességére, ami a kulcs, de nem tudta,hogy melyik az. Ezért épített egy gépet, amivel a tudatát átköltöztette Toto testébe. Így átvette Toto felett az irányítást, és mivel Totónak az a képessége,hogy az összes képességet tudja használni, így elkezdett próbálkozni a gépezet leállításával (a történet szerinti jelenben).

Úgy vélte,hogy Ganta képességére van szüksége, ezért elfogta őt, és átakart költözni az ő testébe Toto testéből,de Senji/Crow megmentette őt. Harcoltak Toto ellen és megölték őt. Majd összecsapott Shiróval, valszeg mindkettejük testében elpusztult a kristály és elvesztették az erejüket. Ganta visszament az iskolába, mindenki új életet kezdett, Shiro kómában volt,de a végén felkelt.

Vége.

2016. febr. 21. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!