Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mi ennek a filmnek a címe?...

Mi ennek a filmnek a címe? (akció-hajsza-pc vírus)

Figyelt kérdés
Van egy család, a szülők elváltak. A gyerek letölt valami vírust az mp3 lejátszójára, és megfertőzi vele az apjának a munkahelyét. A vírus összezavarja a közlekedési lámpákat, a repteret, stb... a ház ahol a gyerek a az anyjával lakott az automatika összeomlik, és elkezd a vírus terjeszkedni, talán egy atomreaktorba akar bejutni. Rég láttam a filmet, pedig nagyon jó, gondoltam most megnézem, de sehogy se jut eszembe a címe :S (de tuti nem a hálózat csapdájában, mert abban a nőnek a személyazonosságát törlik ki.)
2012. máj. 29. 21:11
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem a Szellem a gépben? Abban van medence is, és arra is rázárja a fedőt és a kutya tán ott pusztul, vagy éppcsak megmenekül.
2012. jún. 7. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Sajnos nem az amit mondtál, de ettől függetlenül,nem tudod honnan tudnám az általad említett filmet letölteni? Torrent oldalakon nincs fent :S
2012. júl. 1. 11:10
 3/5 anonim ***** válasza:
Hú, sajna nem tudom, mivel nem mai a film, én még hangalámondásos vhs-en láttam egykor.
2012. júl. 4. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Hasonló történetű film, amire emlékszem: Pokoli játszma (Terminal Error), nem teljesen ugyanaz a sztori, amit leírtál, de nagyon hasonló, nem tudom, erre gondolsz-e? :/
2016. aug. 19. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
ÓÓ de igen ez lesz az! Már évek óta keresgéltem és sose lett meg. Tegnap eszembe jutott és már az angol wikipédán keresgéltem pc vírus film témában de így se lett meg. Ezer hála érte! :)
2016. aug. 19. 18:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!