Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Emlékszik valaki ezekre a...

Emlékszik valaki ezekre a filmekre? Meg lehet szerezni valahonnan őket?

Figyelt kérdés

Még gyerekkoromban láttam ezeket a filmeket és régen meg is voltak vhs kazettán, de már nagyon régen elvesztek.

Az egyik ez: [link]

A másik pedig az Apád, anyád idejöjjön 2-3. ( [link]

Ebben három ikerlány volt.

Akiket kérdeztem, senki nem is ismeri ezeket a filmeket. Valaki esetleg emlékszik rájuk?


2012. máj. 31. 11:59
 1/4 anonim ***** válasza:

a második link rossz

az elsőt nem ismerem

a másodiknak így a címe alapján az első részét igen, de szívesen megnézném a többit is :)

2012. máj. 31. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Ó, akkor nem jól másoltam be.

Ha beírod google-be, hogy Apád anyád idejöjjön a kis kerítők, kidobja. Csak a link túl hosszú és nem jeleníti meg itt az egészet, és nem is jön be utána az oldal. Nekem is ez szokott itt lenni a problémám.

2012. máj. 31. 15:52
 3/4 anonim ***** válasza:

Igazából azért nem adta be, mert a végén a zárójelet is a link részének vette :)

Egyébként csak megjelenítésében rövidíti le a linkeket, hogy egy-egy link ne töltsön ki 2 sort, különben rendesen működnek.

2012. jún. 1. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nekem nagyon sok kérdésnél és válasznál van, ahol linkelnek az emberek, hogy rövidítve van a link, pont így, .. van a végén, rákattintok és a google főoldala jön be. Minden ilyen rövidítettnél. Azokat soha nem is tudom megnyitni :(
2012. jún. 1. 13:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!