Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Anime mejben meghalnak a...

Anime mejben meghalnak a főszereplők?

Figyelt kérdés
milyen olyan anime van ahol egy szereplőt majdnem annyira megismerünk mint a főszereplőt és aztán meghal és nem látjuk többet az animében?
2012. jún. 2. 10:11
 1/7 A kérdező kommentje:
Azért nem a mirai nikkire gondolok mert ott nem ismerjük meg eléggé és nem sajnáljuk a szereplőket
2012. jún. 2. 10:13
 2/7 A kérdező kommentje:

olyanra gondolok amiben meg is kedveljük a szereplőt aki meghal.

esetleg meghalhat a főszereplő is vagy akár többen is

2012. jún. 2. 10:14
 3/7 anonim ***** válasza:
66%

Death Note - Ez amellett, hogy mindenidők legzseniálisabb sorozata, több főszereplőt (és nem csak lényeges mellékszereplőket, hanem kulcsfigurákat is) bedarál, a 37. utolsó rész végére gyakorlatilag kihalnak a főszereplők :P

Komolyan hatással van az ember érzelmi világára. Egyszerűen zseniális sorozat, nem is értem hol bujkáltak a japcsik eddig.

2012. jún. 2. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

aha azt ismerem

még?

2012. jún. 2. 11:21
 5/7 anonim ***** válasza:

Rómeó és Júlia. Van belőle anime, de ez elég fantasy lett. Hát ugye egyértelmű, meghalnak.

Chrono crusade. Nekem nagyon bejött. Démonos sztori. A végén meghal a két főszereplő, hű de sajnáltam őket. Ez nagyon drámaira sikeredett.

D-Gay man. Ez is démonos, kicsit máshogy, de ezt szeretem mert fordulatos, pörgős. A főbb szereplők ugyan még nem hullottak el, de halnak meg benne olyan szereplők akiknek ismertük az életét, vagy egy részét. Lehet, te is láttad már ezeket. Ha még eszembe jut vmi, kiírom.

2012. jún. 2. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Utolsó, "D Gay man" XXDDD
2012. jún. 2. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Blassreiter. De ezt még csak véletlenül se nézd meg, mert az egyik legrosszabb anime amit életemben láttam.
2012. jún. 4. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!