Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Smallville 10. évad magyarul?

Smallville 10. évad magyarul?

Figyelt kérdés
Valaki fel tudná nekem tölteni a Smallville 10. évadját fullos képpel és MAGYAR hangal?

#évad #Smallville #10. évad #magyar smallville #smallville magyar #smallville letöltés #smllville magyar letöltés
2012. jún. 2. 19:41
 1/7 j0c1 válasza:
A Smallville 10. évadjához még nem készült magyar szinkron. Még tavaly nyáron olvastuk barátnőmmel azt az infót, hogy valamikor ezen a nyáron lesz majd a viasat 3-on leadva szinkronosan. Azóta várom, hogy valahol felbukkanjon erről valami infó, de még eemmit nem találtam.
2012. jún. 3. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
én már 1 éve várom hogy leszinkronizálják.......ha találsz a neten magyar részeket belinkeled nekem?
2012. jún. 4. 14:20
 3/7 anonim ***** válasza:

és feliratosan fent van már valahol?

1 helyet találtam, de ott a megavideon volt fent, és mielőtt elkezdtem volna nézni, történt a megavidónak a nagy balhája :/

esetleg tudja valaki, hogy hol tudom akár letölteni akár online megnézni??

2012. aug. 6. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
www.smallvillerj.mlap.hu
2012. aug. 10. 18:50
 5/7 anonim ***** válasza:
kössz
2012. aug. 13. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Ncore-on fent van már magyarul is :P
2012. dec. 28. 11:10
 7/7 anonim válasza:
2013. ápr. 14. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!