Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Miert van az hogy csak mi...

Miert van az hogy csak mi magyarok mondjuk el a filmek elejen a kulfoldi szinesz nevet es szinkronhangjat? Ez kicsit olyan debil nem? Mas orszagokban miert nem csinaljak?

Figyelt kérdés
2012. jún. 4. 09:31
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Miért debil???

Tudod te milyen nehéz munka a szinkronszínészet? Ugyanolyan beleadással és figyelemmel kell csinálniuk, mint annak a színésznek akit szinkronizálnak.

Szerintem nagyon jó, hogy elmondják a nevüket, mert igenis főszerepük van abban, hogy élvezzem a filmet. (főleg, hogyha nem lennének, nem is érteném amit beszélnek) Magyarország szinkronszínészeit külföldön is elismerik, sokszor ezerszer karakteresebbek, mint az eredeti hang.

2012. jún. 4. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
nem ertetted a kerdest.akkor koncentraljunk a szinesznevekre.miert mondjak be?en is el tudom olvasni.vagy nem?
2012. jún. 4. 11:29
 3/7 anonim ***** válasza:
Ja, akkor te meg fogalmazzál normálisan, mert nem egyértelmű a kérdés.
2012. jún. 4. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Valamiből Bozai Józsefnek is meg kell élni:D
2012. jún. 4. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Gondolom azért,hogy tudjuk melyik külföldi színészhez melyik szinkronhang tartozik.

De mostanában annyira nem jellemző szerintem, inkább régebbi filmeknél, sorozatoknál észrevehető.

2012. jún. 4. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Minden tiszteletem a szinkron színészeké... de mindig vigyorognom kell, amikor bemondják: magyar hangja Galbenisz Tomasz vagy Crespo Rodrigo :))))
2012. jún. 4. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Azért olvassák hangosan, mert tudod lehet , hogy te látsz, de vannak vakok is.:)
2012. aug. 15. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!