Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Emlékszik valaki erre a...

Emlékszik valaki erre a horror sorozat epizódra?

Figyelt kérdés

A kilencvenes években ment a TV-ben késő este egy horrorsorozat. Az egyik epizódban egy idős férfi szerepelt (talán tolókocsiban volt), akinek volt egy gyönyörű, vonzó felesége. A férj a főhősnek ad egy könyvet a bridzsről, hogy tanulmányozza a játékot. A főhőst elcsábítja a nő, vagy fordítva, már nem emlékszem. A lényeg, hogy szex közben valami szörnnyé válik hosszú nyelvvel és farokkal, és kiszívja a hapsiból az életerőt. Az a vége, hogy őt és egy másik "szerencsés" delikvenst (alaposan összeaszalódva) odatolják egy kártyaasztalhoz, ahol a férj ül, és örül a bridzspartnereknek.

Rémlik valakinek?


2012. jún. 5. 10:53
 1/3 anonim ***** válasza:

Mesék a kriptából (Tales from the Crypt)?


Abban voltak fél órás epizódok, aminek a végén ilyen fekete humornak megfelelő poén volt. A 90-es évek is stimmel, eredetileg is akkor adták, és szerintem nálunk is még a 90-es években kezdték el. Mivel csak az első két évad volt szinkronizálva, ezért a lehetőségek köre is leszűkül.

2012. jún. 5. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Én is erre gondoltam, de nem találtam ezt az epizódot. Valami másik ilyesmi sorozat nem volt?
2012. jún. 5. 11:03
 3/3 anonim ***** válasza:

Végtelen határok?

Az volt még hasonló kategória.

Esetleg a Dead Zone.

2012. jún. 5. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!