Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mia lényege a Prométheus című...

Dávidking20 kérdése:

Mia lényege a Prométheus című filmnek?

Figyelt kérdés

Ma láttam elsők között a Prométheus c. filmet és hatalmas Alien rajongó vagyok, imádtam mind a 4 részt, de valahogy nem jött át nekem ez a film függetlenül attól,hogy ez állítólag előzmény. Lehet azért nem jött be annyira mert alieneket vártam a filmben, meg meneküléses lövöldözős véres jeleneteket, ehelyett egy kis történet szálat kaptam.


aki szintén látta a filmet az nyugodtan,hosszasan írja le nekem a lényeget aminek átkellett jönnie.

Mert számomra csak annyi volt hogy láttuk hogy lett az első alien királynő,semmi extra



2012. jún. 7. 14:05
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:

Először is a film nem horror volt, hanem sima sci-fi. Nem is értem, az emberek miért vártak mást, amikor világosan megmondta Ridley Scott is, hogy nem lesznek Alienek, nem úgy mint a 4 filmben.

Ez a film nem rájuk, hanem a space jockyra koncentrált és az emberekre. Maga a film azt az "elméletet" dolgozta fel, hogy földönkívüli tervezés eredményei vagyunk.

Megkaptuk az indokot, hogy miért küldik Ripleyéket a bolygóhoz.

A történet pedig még koránt sincs lezárva.

2012. jún. 7. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:

Ahhoz képest én sok helyen olvastam hogy véres jelentekből nem lesz hiány, na kb 1 jelenet volt mikor az a féreg belebújt a szemüveges csávó karjába ami véres a volt a többi nem + milyen lényé változott már a szemüveges ettől?? olyan volt mint egy farkasember... számomra nem volt annyira ütős mint amit vártam


+ David az android miért fertőzte meg a csaj barátját, majd miért vitte le az öreget a hibernációs kabinokhoz, max azt tudom elképzelni hogy valaki más adta neki a parancsokat a földről akinek az volt a célja hogy egy példány hazajusson a földre (le akarta fagyasztatni a nőt)

2012. jún. 7. 14:35
 3/19 anonim ***** válasza:
Mint írtam, még nincs vége a történetnek. Shaw is életben maradt. Lesz folytatás és akkor minden kiderül.
2012. jún. 7. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
Az meg, hogy volt véres jelenet... azért kapott 16+-t.
2012. jún. 7. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
a shaw melyik is volt?
2012. jún. 7. 14:50
 6/19 A kérdező kommentje:
te könyvben olvastad? mondj már el pár titkot a folytatásból :)
2012. jún. 7. 14:51
 7/19 anonim ***** válasza:

Elizabeth Shaw, az archeológus csaj.

Nem könyvben olvastam, azt hiszem a vox magazinban, vagy egy youtube-os vidi alatt. :D Ott azt írták trilógia lesz.

2012. jún. 7. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:

Tessék, itt rengeteg infót találsz: [link]


Megtalálhatod a David 8-t népszerűsítő reklámot és Elizabeth Shaw állásinterjúját is.

2012. jún. 7. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
Lesz folytatása az biztos!Scott lenyilatkozta sokszor hogy nem előzményfilm de kapcsolódni fog az alien univerzumhoz!A filmről(mint alien rajongó):szerintem nem volt rossz, a látványvilág tökéletes, a sztori sem rossz, de csak akkor lesz tökéletes ha tovább folytatják, túl sok maradt az elvarratlan szál!10 pontból egy erős 8-ast adnék neki!Amúgy miből gondolod hogy abból lesz az első királynő?Meg szerinted az első jelenetnek mi értelme volt(amikor megissza azt a valamit és átváltozik majd beesik a vízbe)?
2012. jún. 7. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
Szerintem azzal a jelenettel mutatták be, hogyan teremtették az életet. Mert ugye először azt mutatták, ahogy szétesik a lény DNS-e majd újra összeáll, és a mai ismereteink szerint az élet a vízben fejlődött ki, az ősóceánban.
2012. jún. 7. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!