Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Szerintetek Nóra terhes?...

Szerintetek Nóra terhes? (Barátok Közt)

Figyelt kérdés
az előzetesben az volt,hogy lehet,hogy az.Én remélem,mert nem akarom,hogy Attila szakítson vele Juli miatt.Vagy ha nem is lesz terhes,akkor se szakítson vele Attila!
2012. jún. 8. 17:43
 1/8 anonim ***** válasza:
61%
Az mekkora lenne,ha Juli is terhes lenne:D am ez az Attila nem semmi,Juli meg egy hálátlan. Imádom a b.köztet:))
2012. jún. 8. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
93%
Az még nagyobb csavar lenne, ha a Timike lenne állapotos.
2012. jún. 8. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Juj, utolsó! :D


Remélem, hogy valahogy a Mikitől terhes, szerintem az lenne a nagyobb csavar, de akkor felmerülne, hogy a Miki és a Nóra hol és mikor bújtak össze... Szóval ezt SAJNOS kizárhatjuk. Pedig tök jó lett volna, én nem szeretem a Nórát meg az Attilát együtt.

egyébként van egy sejtésem, hogy hogy alakulhatna/fog alakulni az egész sorozat:

A Nóra és az András összejönnek, a Juli és az Ati is újból együtt lesznek, a Miki facér még mindig, de nem sokáig, mert összejön a Zsófival, a Zsolt összejön a.... Gizivel?! A Vili bá' a Bözsi mamával, az Aliz az Ádámmal, a Kinga a Gézával, A Linda-Peti és a Hanna-Balázs párosok lehet, hogy maradnak, de az is lehet, hogy Hanna összejön a Petivel, Linda a Balázzsal, de szerintem nem.


Nos, elég nagy fantáziám van, de végülis így illenének össze a párok (szerintem).


Amúgy, véleményem szerint, Attila vagy kimegy Dubai-ba Julihoz, vagy Juli bevallja az Andrásnak, hogy az Attilát szereti és visszajön Budapestre.

2012. jún. 8. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
87%
NEEEM!az lenne az igazi csavar,ha Vili-bá lenne terhes :D
2012. jún. 8. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
87%
Szerintem meg az lenne a nagyobb csavar, ha vagy a Gábor, vagy a Szabó ikrek lennének terhesek ._. o.o
2012. jún. 8. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Lehet minket kellene felvenni forgatókönyvírónak. :)
2012. jún. 8. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
:DD
2012. jún. 9. 09:45
 8/8 anonim ***** válasza:
Heey :elso vagyok es biztosan terhes Juli,meglátjátok,igazam lesz!.:D
2012. jún. 10. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!