Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Szórakozás » Filmek, sorozatok

A kérdés

Lehet vlahol forgatókönyveket elolvasni?

Lehet vlahol forgatókönyveket elolvasni az interneten?

Egy film komplett forgatókönyvét,a jelenetek elírásával, a dialógusokkal, mindennel.

Van olyan film, amelyiknek kiadják a forgatókönyvét?

Tudtok ilyenről?

Danke schön!

Keress kérdéseket hasonló témában: film

2012. jún. 10. 16:37  Privát üzenet  

A válaszok
ChrisM nevű felhasználó válasza:

Emitt: [link]

Persze angoltudás szükségeltetik :)

A válaszíró 84%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/3Időpont 2012. jún. 12. 21:06 Privát üzenet
ChrisM nevű felhasználó válasza:

Ja, és a másik felére: igen, ki szoktak adni forgatókönyveket, bőven. Emblematikusabb filmekét díszkiadásban, illusztrálva is. Az Amazonon kismilliót találni (shooting scriptnek mondják). Nagyobb könyvesboltokban (pl. Alexandra, Libri) lehet egy-kettőt látni, persze magyar fordítása ezeknek nincsen.

Illetve emlékszem, hogy néha egy-egy magyar film könyvét is kiadták már, de címek most nem jutnak eszembe.

A válaszíró 84%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/3Időpont 2012. jún. 12. 21:10 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Köszönöm!!

# 3/3Időpont 2012. jún. 13. 16:04 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Hol tudom a sekaichi hatsukoi mangát elolvasni neten magyarul az egészet?
Hol tudom elolvasni a dragon ball z részenkénti tartalmát?
Honnan lehet forgatókönyveket letölteni, elolvasni? Egyáltalán elérhető egy-egy híresebb film forgatókönyve?
The Walking Dead-ből érdemes elolvasni a képregényt mielőtt elkezdem a sorozatot? Mennyire kapcsolódik össze?
Naruto mangát hol tudom elolvasni? A legelejétől mostanáig? Egyet sem olvastam még el és a legelejétől akarom elkezdeni. Ha tudnátok linket adni nagyon megköszönném.
Hol lehet magyarul online elolvasni a Midnight Sun? Légyszi aki tudja írjon mert nagyon nem találom pedig egyszer már végig olvastam!!

Kérdések a Szórakozás rovatbólKérdések a Filmek, sorozatok rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!