Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mi a címe egy régi magyar...

Mi a címe egy régi magyar filmnek, ami egy kastélyban játszódott és egy szellemnek öltözött ember kísértett benne? (Latabár is játszott benne azt hiszem)

Figyelt kérdés
Sziasztok! Volt egy régi magyar film, ami egy kastélyban játszódott (vagy legalább is egy része), és valaki beöltözött szellemnek (fehér lepedő...), úgy ijesztgette a kastélyban lévő többi embert. Azt hiszem, hogy a filmben játszott Latabár Kálmán is. Ha van tippetek kérlek írjátok meg a címet! :) Már sokszor kerestem, de nem találtam meg, hogy melyik lehet ez a film. Még régen a nagymamámnál láttam, :D de máshol azóta sem és szeretném megnézni, de így, hogy nem tudom a címét sajna nem megy. Tudom kevés kicsit ez az infó, de ennyire emlékszem. Előre is köszi a segítséget! :)

2012. jún. 10. 17:15
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Egy bolond százat csinál (?)

Az tuti, h Latabár egy '45 előtti filmjéről van szó.

2012. jún. 12. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi! :) De nem arra gondoltam, azt láttam már többször is. De igen, abban is van kastély, ahogy pl. még a Kölcsönkért kastélyban is. :D Úgyhogy kastélyosokat tudok, csak épp azt nem. :/ :D
2012. jún. 15. 21:35
 3/4 anonim válasza:

Az ördög nem alszik

Csortos Gyula bácsival :)

2012. júl. 7. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszolóknak! :) Végül ment a tévében így találtam meg. A szerencsés flótás című film volt az.
2012. dec. 29. 17:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!