Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » A Family Guyban értik, hogy...

A Family Guyban értik, hogy mit mond Stewie? :O

Figyelt kérdés
2012. jún. 10. 22:20
 1/10 anonim ***** válasza:
95%
Csak nagyon ritkán. Ez egy visszatérő poén.
2012. jún. 10. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
66%
Csak Bryan érti őt.
2012. jún. 10. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Változó. Időnként érti Lois, Peter, Meg és Chris is. Máskor meg csak Brian.

Elméletileg az is lehet, hogy mindig hallják csak nem reagálnak.


Amúgy felesleges teljesen kielégítő, logikus, egységes magyarázatot keresni, hiszen ez egy RAJZFILM.

2012. jún. 10. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Értik mit mond csak Brian beszélget vele a legtöbbet

De például Jillian is értette mit mond ha emlékeztek :D

Meg amikor a szociális munkás elvitte Stewie-t (nem tudom már melyik rész volt) akkor az új szülei is értették mikor mindig palacsintát követelt :D

2012. jún. 11. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
67%
A körülményektől függ... Brian érti csak szerintem, a többi jelenetben amikor viszont egy poén vagy bármi más kívánja akkor érti más "felnőtt is ".. meg aztán stewie max 2 éves, szóval annyira nem tud beszélni sem :D tehát nem értik nagyon
2012. jún. 11. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
73%
Én úgy vettem észre, hogy az érti Stewiet, aki figyel is arra amit mond. Tehát a szülei számára pl egy gügyögő kisbaba, ezért rendszerint nem is értik őt. :D
2012. jún. 11. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

ÁÁÁ a 2.évad 18.része nagyon nagy!!!

Abban alapít Peter egy új országot a kertjéből na és a legutolsó jelenetben Peter még mond valamit aztán kimerevedik a kép, eltávolodik a kamera, mintha csak egy videót vetítettek volna és a monitor mellett (immár az űrkorszakban) áll a tanár és mondja, hogy ez volt Peturia története. Van-e kérdés? Erre egy diák jelentkezik:


"Én csak azt nem értem, hogy most akkor ez a család érti, mit mond a baba, vagy ez most így hogy van?"

XXDDDD

2012. jún. 12. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

De ha belegondolunk akkor ha van egy beszélő kutya

miért ne lehetne beszélő baba

Az egy dolog hogy mivel baba ezért rá annyira nem figyelnek mit beszél de attól még értik hogy mit mond :D

2012. jún. 12. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Értik hát, csak nem veszik komolyan.:D
2012. jún. 28. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
szerintem Brian mindig érti, a többi családtagja csak ritkán. Amikor éppen palacsintát követel, azt értik, de amikor kijelenti, hogy egyszer ki foglak nyírni te hülye némber, azt nem.
2014. ápr. 14. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!