Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Valaki mondana olyan dokumentu...

Valaki mondana olyan dokumentumfilmet ami a démonokról, démonidézésről szól?

Figyelt kérdés
Még egyszer ismétlem dokumentumfilm :D És előre is köszi ! :D

2012. jún. 11. 20:11
 1/6 anonim ***** válasza:

nem igazán olyan amit te keresel de alánlom neked a Szellemjárás (A Haunting)


[link]


sok szerencsét!

2012. jún. 11. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Csak egy nagyon jó tanács (előre is szépen kérlek hogy ne vedd rossz néven), hogy bármennyire is érdekel és vonz ez a dolog inkább nem kellene vele foglalkoznod.

Sajnos rengeteg ember érdeklődik az ilyen dolgok iránt, de azt bizton állíthatom hogy nagyon veszélyes! Ha huzamosabb ideig foglalkozol ezekkel a dolgokkal, akkor előbb utóbb lesznek következményei is mivel "ők" felfigyelnek majd arra hogy érdeklődsz utánuk és elhiheted nekem, hogy egy kis jó szándék sem lesz bennük terád tekintve.

Inkább nem kellene ilyen dolgokba kötni, így is ép eléggé befolyásolják a mindennapi életünket.

Ha továbbra is érdeklődni szeretnél utánuk akkor azt javaslom, hogy vegyél a kezedbe egy Bibliát és abból megtudod hogy kik is ők és hogy mi a szándékuk.


Bocsánat hogy nem válaszoltam a kérdésedre, remélem nem bántottalak meg semmivel sem, de kötelességemnek éreztem hogy figyelmeztesselek.

2012. jún. 13. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Egy mondatban: ne higgy el minden hülyeséget
2012. jún. 13. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönök kedves második,most alaposan rám ijesztettél.Ám én azt olvastam hogy nem gonoszak csak az emberek hiszik őket annak. :/
2012. jún. 14. 21:20
 5/6 anonim ***** válasza:

az első vagyok.

én szoktam rockzenészekről könyveket olvasni és a Mötley Crüe könyvben mesélték azt h Nikki Sixx egy sátános albumot akart kiadni a bandával és hobbiból elkezdett foglalkozni démon meg sátándolgokkal és idővel elkellet adni a házat mert magától elkezdtek a plafonba szúródni a kések villák meg magától kicsapódott az ajtó ablak meg hasonlók.ezt többen is mesélték a könyvben.mondjuk azért lehet h jobb nem szórakozni a túlvilági dolgokkal:D

2012. jún. 14. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Mikolics Anikó válasza:
Én még kicsinek kezdtem el foglalkozni vele. A vége az lett h 14 évig nem tudtam szabadulni belőle. Ha bővebben is érdekel írj rám.
2012. nov. 8. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!