Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mi lehet a tv műsor címe?

Mi lehet a tv műsor címe?

Figyelt kérdés

Egy magyar tv műsorról lenne szó. A '80-as években, esetleg a '90-es évek elején forgatták. Egy színházi felvétel (azt hiszem).

A lényege az hogy megölnek valakit, és kihívnak egy nyomozót hogy kiderítse ki az elkövető. A nyomozót Kern András alakítja. A mű helyszíne egy fodrász üzlet, az egyik vendéget pedig Kovács Adél játsza.

Még arra emlékszem aki a fodrász nőt alakítja, ő szőke hajú volt..

Valakinek ismerős?



2012. jún. 13. 01:02
 1/4 HalkHogen ***** válasza:
Kerntől nekem akkoriból a Privát kopó c. hatrészes sorozat rémlik csak. Egy fekete, jobbkormányos angol taxival rótta benne a magyar utakat.
2012. jún. 13. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Más szereplőkkel ugyan, de színházban láttam, a címe "Hajmeresztő" volt, pécsi színészekkel. Nagyon jó volt.
2012. jún. 13. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Jaja, a győri színházban is most megy ez a sztori Hajmeresztő címmel. A sorozatról sajnos nem tudok, még nem éltem akkor. :)
2012. jún. 13. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm :) Utánanéztem a neten, ez tényleg a Hajmeresztő c. előadás. Csak más színház adta elő.

KÖSZÖNÖM!

2012. jún. 13. 22:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!