Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » A mentalista tegnap esti...

A mentalista tegnap esti részében ki volt az a férfi, akit Patrick megölt?

Figyelt kérdés
Azért kérdezem, mert azt olvastam, hogy nem az volt, akinek mondta magát. A most következő negyedik évadot nem tudom majd nézni, ezért is lennék kíváncsi rá. Ha valaki látta már a negyedik évadot, akkor megírná nekem, mi történik majd most? Akár privátban vagy akár itt, kitéve elé a SPOILER feliratot.

2012. jún. 13. 12:06
 1/5 anonim ***** válasza:

Bakker, melyi csatornán ment ez? Én a Coolon néztem, de ott más rész ment, mert nem ölt meg senkit.


Spoiler!



Szerintem Red John lehetett az, de ez csak tipp. Még régebben olastam a neten, hogy meg fogja ölni.

2012. jún. 13. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
rtl-en ment.
2012. jún. 13. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Tegnap 21.30-tól az RTL-Klub-on. Azért kérdeztem direkt iylen körülményesen, mert azt hallottam, hogy állítólag bármennyire is úgy tűnik, de mégsem Red John volt az. Az érdekelne, hogy mindez hogyan derül ki.
2012. jún. 13. 12:18
 4/5 A kérdező kommentje:
"ilyen"
2012. jún. 13. 12:19
 5/5 anonim ***** válasza:
SPOILER: Nem Red John volt az, csak annak mondta magát. Ez ki is derül a 4. évad 1. részéből. Amúgy ez is egy "rossz ember", de nem ő Red John. Timothy Carter-nek hívják, és a feleségével együtt elraboltak és fogva tartottak egy csajt, majd úgy tettek, mintha segítenének keresni. Ezért is nem fogják Jane-t elítélni, amiért megölte.
2012. jún. 13. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!