Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Harry Potter: Szerintetek a...

Harry Potter: Szerintetek a Weasley ikrek, hogy jöttek rá, hogy kell használni a Tekergők térképét?

Figyelt kérdés
Mikor nekik senki nem mondhatta el, mivel Fricstől lopták. Maguktól meg biztos nem jöttek rá, mert Piton se tudta kinyítni.

2012. jún. 14. 12:11
 1/8 anonim ***** válasza:
86%
Biztos hogy sok idő kellett hozzá, de megemlítették hogy még ők voltak elsősek amikor tőle lopták és mivel negyedikesek voltak a harmadik részben 4 év volt rá hogy megfejtsék, Piton nagy mágus de neki túl kevés volt az ideje hogy megfejtse, de az is lehet hogy az ikrek Percy segítségét is hazsnálták
2012. jún. 14. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
89%
Belőlük simán kinézem, hogy maguktól rájöttek. :D
2012. jún. 14. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
88%

én arra gondoltam hogy mivel mikor a hármasban Piton rábök a pálcával hogy tártsd fel titkaidat akkor a térkép Piton sértegetni kezdi és a nevét is említi

szal lehet hogy Fred és George csak megbökték pálcával a térkép meg rájött hogy csibészekkel van dolga akik használhatják :D

2012. jún. 17. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
*Pitont
2012. jún. 17. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
86%
Az utolsó előtti válaszolónak van igaza, valószínűleg a térkép rájött, hogy méltó örökösöket talált magának, így feltárta titkát :)
2012. jún. 17. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
80%

Erről én jó pár éve olvastam egy igen jó kis fanficet. :) Linkelem. [link]

Szerintem nagyon találó, és simán elképzelhető, hogy valóban valahogy így esett meg a dolog. :D

2012. jún. 30. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Az írónő azt nyilatkozta hogy hüjéskedtek vele és úgy jelent meg előttük.
2015. aug. 30. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Igaz
2015. nov. 15. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!