Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Szerintetek mi igaz a "zombis...

Szerintetek mi igaz a "zombis dolgokból"?

Figyelt kérdés
létezik e ilyen vírus, miért csinálják ezeket a filmeket, stb...
2012. jún. 16. 15:36
 1/4 anonim ***** válasza:
Én nagyon szeretem a zombis filmeket, nem hinném hogy a valóságban életre tudják kelteni a holtakat (vagy csak nem tudunk róla mi átlag emberek :D )
2012. jún. 16. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Megfertőznek a T-vírussal, kérem szépen...:D az igazság az hogy léteznek zombik, én is az vagyok..a TV elött.. Komolyabban: nem, de ha léteznének is, addig mi meghalunk
2012. jún. 16. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Hát a filmeket nyilván a szórakoztatásért csinálják :) És ilyen vírus nagy valószínűséggel nincsen, hiszen senkinek nem állna érdekében elpusztítani az embereket (kivéve talán az agymosott szektáknak). A filmek/könyvek/videojátékok mindig megpróbálják tudományosan elmagyarázni, hogy jöhettek létre a zombik. A leggyakoribb a feltámadt halott, azaz az embernek először meg kell halnia, majd halála után egy vírussal beindítani az agyát, ami a legalapvetőbb ösztönöket indítja el, mint a táplálkozás. Van olyan zombi, amelyik még élő ember, csak szintén vírus hatására kikapcsolja az öntudatot, és az előzőhöz hasonló állapotot idéz elő. Valamelyik csatornán láttam, hogy ha az ember halála után válna zombivá, akkor gyakorlatilag járásképtelen lenne a lebomlott vagy elpusztult szövetei miatt.
2012. jún. 16. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
szerintem vannak akik ilyen "vírussal" kísérleteznek sajnos...örök élet céljából :/
2012. jún. 23. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!