Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Vámpírnaplókban utolsó évad...

---R33--- kérdése:

Vámpírnaplókban utolsó évad végén, amikor Elena és Matt a kocsival a vízbe zuhantak, Stefan megmenthette volna mindkettejüket, nem?

Figyelt kérdés
Teszem azt, mivel "szupergyors", még gondolkozott, ötször kivihette volna őket, vagy mivel "szupererős", akár az egész kocsit felvihette volna, nem?

#Vámpírnaplók #Stefan #Elena-halála
2012. jún. 16. 17:40
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
:) Ez egy sorozat, de autókat azért nem emelgettek 3 évad alatt sem, főleg nem egy tó aljáról! :) Egyébként megmentette őket, s ez a lényeg. Alig várom már a 4. évadot!! :))
2012. jún. 19. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Hát, Elenát nem mentette meg :D De legalább úgy halt volna meg, hogy ne lehessen "belekötni" :D Bár nem vagyok ám ilyen, csak ez érdekel... én is már alig váárom :)
2012. jún. 19. 19:14
 3/18 anonim ***** válasza:
Dehogynem! :))
2012. jún. 21. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
Meghalt az Elena? (bocsi, hogy belekérdezek, de ezt a 3. évadot nem láttam)
2012. jún. 21. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 LDorii ***** válasza:
Stefan őtis kimentette, aztán Damon rohan a kórházba, Meredith elkezdi, hogy segítenie kellett. A lényeg az, hogy Elena vámpír lett, hogy kinek a jóvoltából, az homi nekem, de szerintem Meredith tette, vámpírvért fecskendezett Elenába. Tuti nem Stefan volt, olyan sírós fejet vágott a végén, majdnem énis elsítram magam rajta, olyan szomorú volt.:'D
2012. jún. 21. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
Persze, Meredith volt, és igen, a kórházban, mert különben Elena meghalt volna korábban. Csak nekem kicsit furcsán jött ki, hogy ott "totojázott még " Stefan...
2012. jún. 22. 20:15
 7/18 anonim ***** válasza:
Elenat nem sikerült megmentenie.
2012. jún. 27. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
Nem is írtam ezt
2012. jún. 30. 00:55
 9/18 anonim válasza:
szerintem simán megmenthette volna mindkettőjüket.. én stefan helyében kiütöttem volna az ablakot és felviszem egyszerre mindkettőjüket.. aztán meg meggyógyítom azokat a sebeket amiket az ablak szilánkjai vájtak mattés elena szeméme xD
2012. júl. 19. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Nem is neked írtam...
2012. júl. 19. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!