Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » A fűrész 8-ban hogy is van a...

A fűrész 8-ban hogy is van a vége?

Figyelt kérdés
Nem értem, mert asszem eddig az a Hoffman csinálta a játékokat (ebben a részben)de a végén van egy bejátszás, amiben az van, hogy az a szőke csávó eldobja a fűrészt, és bezárja Hoffman-t. (mondjuk csak ezt a részt láttam ediig meg valamikor régen az 1.-t). Valaki magyarázza már el nekem hogy hogy lehet h ő csinálja a játékokat? Előre is köszi :)

2012. jún. 16. 23:18
 1/6 anonim ***** válasza:
39%
kezdjük ott, hogy 7 részes! -.-
2012. jún. 16. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
bocsi nem azt akartam. igazából csak beírtam a gugliba h fűrész online és amelyiket kidobta azt néztem meg. asszem eza fűrész 3d volt (??)
2012. jún. 16. 23:21
 3/6 Sajtos9 válasza:
Ezzel tényleg az gond gond,hogy teljesen meg értsd látnod kellett volna az előző 6részt,mindegy el mondom nagyon röviden van az 'eredeti' Jigsaw John Kramer aki meghal ezután át veszi a szerepét Hoffman és a volt feleség Johnak Jil,Jil kap egy doboz kulcsut Johntól hogyha meghal nyisson ki vele egy dobozt így történt a dobozban 7 boríték volt bennük amin szerepelt hogy kikkel 'játszanak el' de Jil csak 6ot adott oda Hofmannak mivel a 7. Hoffman volt Hoffman végezte a dolgát Jil végül Hoffman fejére tette a medvecsapdát ami szét szedi a száját,de Hoffman ki szabadult belőle ezután Hoffman bosszúból elkapta Jill akinek a fejére rá rakta a medvecsapdát ezután mikor éjszaka Hoffman 'mászkált' Gordon aki az első részben le vágta a saját lábát el kapta Hoffmant (ja és ki derült hogy gordon sokat segített pl be vart a szemüket el rejtette a kulcsokat a belső szervekben) el vitte ugyan oda ahol Gordon le vágta a saját lábát ugyan úgy ki láncolta,és el dobta a fűrészt hogy véletlen se tudjon ki szabadulni,ezután rá zárta az ajtót,ezért szerintem lesz 8, rész is mivel kicsit látni fogjuk Gordont is jigsaw szerepében,akár 9, is lesz abban szerintem meg az lesz hogy el kapják Gordon-t.Azt ajánlom hogy nézd meg az 1. résztől nagyon megéri és meg érted legalább a sztorit is
2012. jún. 21. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
köszi szépen :)
2012. jún. 21. 20:35
 5/6 anonim ***** válasza:
De ezt nem értem bocsi :S ha gordon megöli őt az 1. részben hogy szerepel a 3.ig? még csak az első 3at láttam. szóval ezt még kifejtenéd? :) és a másik: mi értelme a fűrész kisfilmnek? csak arról a csávóról (aki megjegyzem piszok dögös) szól aki meghal szintúgy . akkor ebben nincs semmi rejtett infó? köszi
2012. júl. 12. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 MineCraftBoy2000 válasza:
Zeppet öli meg, és nem gordon hanem a társa Adam, Zeppet a fűrész elkapta, és mondta neki, hogy játszasson el Adammal és Gordon doktorral, vagy különben zepp is meghal, az 1. részben az a jigsaw aki a földröl kel fel. És adam meg valami betonnal, v mi a szarral megöli Zeppet
2013. jan. 8. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!