Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Honnan tudnám a H2O egy...

Honnan tudnám a H2O egy vízcsepp elég 1. évad mind a 26 részét jetixes szinkronnal letölteni?

Figyelt kérdés
2009. júl. 5. 12:55
 1/7 anonim ***** válasza:

Szia! Nem tom, hogy Jetixes e a szinkron, de az alábbi fizetős (nem sok) oldalon megtalálhatod:

[link]

2009. júl. 5. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én is innen szoktam sorozatokat tölteni. Kezdetben fizettem érte aztán most már ingyen töltök (mert így is lehet)...bár lényegesen lassabban megy, mert ki kell várni hogy rád kerüljön a sor.
2009. júl. 5. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Bár igaz, hogy onnan letudod tölteni, de ha csak a jetixes szinkron jó, akkor pórul jártál. Azon az oldalon ugyanis a Viasatos van fenn - bár nem igazán értem, hogy miért nem tök mindegy, úgyis csak az számít, hogy magyar-e vagy sem.
2009. júl. 6. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
hát ha rászoktál h ki a magyar hang nem nagyon tudsz váltani...
2009. júl. 7. 09:10
 5/7 anonim ***** válasza:

dehogynem:))

én egyféle szinkronnal néztem az 1 évadot,másfélével a 2ot.

nem mondom,hogy jó,de ez van.itt egy link:

[link]

2009. júl. 30. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
2010. máj. 8. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
2013. jan. 26. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!