Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Miért kapnak a jó filmek...

Miért kapnak a jó filmek arany málnát és a rosszak oscart-t?

Figyelt kérdés
Mint pld arany málnát kapott New york-i bujocska, Bratz talpra csajok és oscart kapott A hetedik mennyország ami meg kell mondani egy nagyonszar film.. Jó vannak olyan filmek amik tényleg megérdemlik az oscart, mint pld A titanik, de akkor sem igazságos. Hülye ember volt aki kitalálta a hü je málnát..

2012. jún. 17. 11:17
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
az arany málna az nem a legrosszab színész/színésznő díj? Am énse értem, mert pl. Sandra Bullock is kapott egy arany málnát az Ő a megoldás c. filmjéért, pedig szerint nagyon jó a film, Sandra Bullock pedig minden filmben zseniális. szval énse értem ezeket.
2012. jún. 17. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Oscart a tartalomra adják mi a mondani valója nos jó akciódus filmeknek eltörpülnek ezek a mondani valók és semmi egyedi nincs bennük.
2012. jún. 17. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
a Titanical én is egyet értek.nem tudom mért olyan nagy szám az a film és h annyira el vannak keveredve vele.de hát ez van.
2012. jún. 17. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ezt a humor kategóriába kellett volna rakni.Miért kapott a New York-i bújócska,meg a Talpra csajok aranymálnát?Na vajon miért ?
2012. jún. 19. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!