Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mely filmeket tartod túlértéke...

Mely filmeket tartod túlértékeltnek?

Figyelt kérdés
Tehát, amiről mindenki mondja, hogy mennyire jó, de te nem érted, miért. Nekem az Eredet ilyen például. Nem mondom, hogy rossz film, de vannak sokkal jobbak.
2012. jún. 17. 17:28
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
77%
titanic
2012. jún. 17. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
28%

Titanic

Avatár

2012. jún. 17. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
100%

ÓÓ van pár.

Pl:

Avatar- Nagyon látványos ezt elismerem.De a történet maga egy nagy nulla.Összecsapott több filmből kilopott események egy csokorba gyúrva.

Paranormal activity - sokan rémisztőnek tartják,én idegesítő filmnek.

Negyedik - borzalmas unalmas, és se füle se farka a filmnek. a rossz színészi játék is rátesz egy lapáttal

- Skyline - Az elején azt hiszed valami baromi jó sci-fi filmet fogsz nézni.De a film annyira szar, hogy nem tudod végig nézni.

- Sucker Punch- jónak ígérkezik, de egy kalap sz.. a film úgy ahogy van.

- Karib tenger kalózai 4.- Ez a film csak egy szenvedés a többi háromhoz képest

- Tansformers 3 - szenvedés..A csaj egy nagy nulla ahogy játszik benne

- Aliens és predator 2.. Már az első része is csalódás,d e a másodikat már nem képes az ember végig nézni.

Sweeney Todd, a Fleet Street démoni borbélya- Johnny Depp egyik,talán az egyetlen legpocsékabb filmje..Borzalmas csalódás.

2012. jún. 17. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
79%

harry potter filmek

Avatar

titanic 2

pókember 2

hegylakó 4

2012. jún. 17. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
96%

Gettó Milliomos

Social Network- A Közösségi háló

Sötét Lovag

Karib-tenger 2-3 (a negyedik rész nem lett olyan szar és követhetetlen szerintem)

2012. jún. 17. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
100%

A Titanic 2-ő című ócska Tv movie szarság amúgy mitől túlértékelt mikor azt mindenki tudja hogy egy béna gagyi házilag is összetákolható "film"!

Ja biztos azzal az 1.8 pontos IMDB közönség ítélettel.

2012. jún. 17. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
100%
Jaj amúgy a harmadik válaszolóval tökéletesen egyet kell értenem a Paranormal Activity kapcsán, az egyik legjobb példa napjaink legtúlértékeltebb és felkapottabb filmjeinek az Alkonyat filmek mellett.
2012. jún. 17. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
89%

- Ryan közlegény megmentése - vannak sokkal mélyebb, meghatóbb háborús filmek (pl. Az őrület határán című film, alig ismeri valaki, pedig szerintem 1000x jobb és mélyebb, és nem értem, hogy miért a Ryan közlegény vitte el az oszkárt helyette)


- Avatar (már megmagyarázták előttem)


- Forrest Gump - nevezhettek tuskónak, de engem az a film baromira idegesít.


- Alkonyat - bár ott már magával a könyvvel is gond van, nemcsak a filmmel


- Az élet fája - nem értem a Cannes-i Arany Pálmát, szerintem iszonyatosan rossz film lett, rettentően erőltetett, egyáltalán nem művészi, csak művészkedő.


Most hirtelen ennyi jut eszembe.:)

2012. jún. 17. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
100%

Wall-e - szeretem az animációs filmeket, de azt nem értem, hogy ebben mit szeretnek annyira, alig tudtam végig nézni, annyira szar volt

Twilight - ezt gondolom nem is kell bemutatni

Paranormal activity - mondják, hogy mennyire fosat, stb., 1-2 jó rész volt, de az nagyon kevés volt

Kör (amerikai) - ugyanaz a helyzet, mint a PA-vel

2012. jún. 17. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
100%

most sokan megköveznek de a Keresztapát se értem mi olyan nagy film.pedig tényleg imádom olyasfajta filmeket de többszöri nekifutásra is alig tudtam végignézni mert elaludtam rajta.

meg az Apokalipszis most se értem mi olyan nagy durranás benne.meglehet nézni meg végül is jó film de nem olyan nagy film mind amekkora visszhangot adnak neki.

a Twilightot megint csak nemtom hova tenni.valószínű most a vámpíros filmek a menő vagy én se tom.

az Így jártok anyátokkal című sorozatot se bírom.bár itt velem van a gond mert nem jönnek be a színészek.ezért is gondolom kapok egy csomó pofont.pedig a sitcom sorozatok a kedvenceim.

vagy ott van a western film a Nincs bocsánat.szerintem megint csak nem érdemel meg annyi tiszteletet mint amennyi kijárt neki.csak a színészek miatt érdemes megnézni.

2012. jún. 17. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!