Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Prometheus filmmel kapcsolatba...

Prometheus filmmel kapcsolatba. ( Alien1,2,3,4 vs predator 1,2,3 stb. Hogyan kapcsolódik?

Figyelt kérdés
szerintem sehogy! ha Prometheus az előzménye az alien filmeknek, legalábbis szerintem tuti , már az előzeteskor tudtam de ez lényegtelen, az kb 90 évvel később játszódik mint az alien vs predator pl, meg a filmben van 2-3 jelene ahol ábrázolva van az alien szobor formájában , !! nekem tetszett nagyon a proemtheus és mióta ismerem az alien filmet várom is az előzményt de ez így kicsit illúzió romboló számomra, nektek nem?

#proemtheus
2012. jún. 19. 01:46
 1/3 anonim ***** válasza:

Le kell, hogy lombozzalak, mert nem előzményfilm volt, hanem ugyanabban az univerzumban, korábban játszódó történet.

A Predators sem nagyon kapcsolódik az egyik filmhez sem, szintén önálló történet.

Az Alien(s) és Predator filmek pedig még 2000 előtt készültek, az univerzumot pedig a 2004-es AvP kötötte össze, így nem csoda, ha nincsenek utalások.

De ez nem is aj. A Prometheust is összeköti a korábbi filmekkel a Weyland-Yutani társaság, akik miatt mindig tragédiába torkollik az adott kutatás, expedíció, stb.

2012. jún. 19. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 eger7979 válasza:
58%
Csak van valami kapcsolat a Prometheus es az Alien 1-es kozott,mert a prometheus vegen idegen urhajo tokeletesen hasonlit az Alien 1-ben talalhato idegen urhajohoz!es van meg valami,hogy az Alien 2-3-ban aki jatszotta Bishop-ot,ugyanaz jatszot az Alien Vs Predatorban is,a Weyland ceg tulajdonosat!micsoda veletlen...na erre varjatok gombot:)
2012. nov. 22. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ridley kijelentette hogy semmi köze a filmjének a predekhez így az AvP és Predator filmek kilőve. A Prometheus sok Aliens képregényből vett elemeket át (Apocalypse - The Destroying Angels majdnem hogy film változata). A Weyland Corp pedig nem lehet a W-Y elődje hiszen a W-Y már jó pár évtizede létezik a Prometheus cselekménye előtt. Egyetlen kapocs az Alien filmekkel az a patkó alakú hajó amit a Pilóták használnak. Viszont a Pilóta és a Mérnök nem lehet ugyan az a faj, képregényekben látszódik is a különbség hogy míg a Mérnökök sisakot húz hogy ormányra legyen addig a Pilótáknak az igazi.
2014. aug. 23. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!