Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Nektek nincs olyan érzésetek...

Nektek nincs olyan érzésetek ha végignéztek egy sorozatot (az összes évadot, ami után már nincs folytatás), hogy hiányérzetetek van? Folyt.

Figyelt kérdés

Hogyha megint kedvet kaptok, akkor már csak az eddig látott részeket tudjátok újranézni.

Én most ma végeztem a Hetedik mennyországgal. 11 évados, és nem rövid idő volt végignézni :) Nem is tudom mióta nézem. És most olyan rossz, hogy vége, olyan üres lettem tőle legbelül. Ez most hülyén hangzik, tudom, de akkor is :D Olyan szép az egész történet, valóságos, minden egyes szereplő közel kerül a nézőhöz, aki igazán szereti.



2012. jún. 21. 20:08
 1/4 anonim ***** válasza:
Így vagyok vele én is. Miután megnéztem végig a Vadak urát, újból és újból megnéztem részeket. Most a Spartacus-szal vagyok így. Mondjuk abból még lesz folytatás, de csak januárban. Addig pedig megnézem többször is.
2012. jún. 21. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekem csak akkor van hiányérzetem, ha nem zárják le a történetet. Ilyen általában akkor történik, ha elkaszálják a sorozatot (Stargate: Universe; Heroes), bár néha csinálnak egy lezáró filmet, ami legalább részben helyreteszi a dolgokat (Firefly). Ami a tervek szerint ér véget és rendesen lezárják a történetet (Battlestar Galactica; Band of Brothers), vagy a részek közt csak laza kapcsolat van és nem egy egységes történetet mesél el, ott nincs.
2012. jún. 21. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Mikor megy akkor várom a végét, mert kíváncsi vagyok, de amikor már nincs akkor hiányzik, főleg mert abban az időpontban a tévé elé ültem, most meg nem.
2012. szept. 21. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Hello kedves kérdező a 3. évadot hol sikerült meg nézned? Külföldön vagyok, szóval az iindavideo le van tiltva.. és már hónapok óta keresem, hogy hol tudnám meg nézni... válaszodat előre is köszönöm. elnézést a heéyes írási hibákért.
2016. nov. 12. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!