Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » A Gyilkos Elmékkel kapcsolatos...

A Gyilkos Elmékkel kapcsolatos pár kérdésem: 1. Derek Morgan és Penelope Garcia párkapcsolatban élnek, vagy csak egy húron pendül az agyuk, és ezért nagyon jó barátságban vannak? 2. Végül Dr. Spencer Reid leszokik-e a drogról?

Figyelt kérdés

2012. jún. 22. 13:41
 1/6 anonim ***** válasza:

1.:Nem,nincsenek párkapcsolatban,hisz Garcia Kevinnel jár.Csak ártalmatlanul flörtölnek egymással:)

2.Szerintem Reid nem volt drogfüggő,nem tudom,erről nem sokat hallottam.De szerintem igen!:)))

2012. jún. 22. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

1. Nem élnek párkapcsolatban és nem is volt köztük semmi ilyesmi, inkább csak nagyon jó barátok, ill. flörtölnek egymással. Ahogy az előző is írta, Garcia-nak van pasija. Egyébként van egy rész (szerintem ahhoz még nem készült szinkron, és talán a hetedik évadban van, valami snake eyes vagy ilyesmi szerepel az epizód címében), abban van ebből kis bonyodalom, mert Derek a nőnél alszik, aki nem tudja, hogy volt-e köztük valami. De később kiderül, hogy nem.


2. Ha arra gondolsz, amikor az a Tobias Henkel elrabolta és ami akkor történt, akkor végül leszokott róla.

Nem emlékszem, hogy később volt-e még drogproblémája, ezért szerintem nem volt már szó ilyesmiről, leszokott róla.

2012. jún. 22. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Mindkettőtöknek nagyon köszi! 1. Igen volt drogproblémája.

2. Igen arra gondoltam... Nagyon pontos volt.:)

2012. jún. 22. 19:48
 4/6 anonim ***** válasza:
Igen tudom,hogy mikor Tobias Henkel elrabolta...de utána nem nagyon láttam,csak egyszer...ezért gondoltam,hogy nem nagyon van.. :)
2012. jún. 23. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Leszokott utána róla. Valamelyik részben egy nem tudom milyen rendőr nagykutya adott is neki egy ilyen kis "1 hónap" bilétát. :)

[bár nem tudom a TV-ben hogy megy, én netről töltöm le + felirat]

2012. jún. 23. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Igen,azt a részt láttam :D Imádom Reid-et :$$
2012. jún. 23. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!