Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » A men in black (sötét zsaruk)...

A men in black (sötét zsaruk) című filmben mi az a M. A. F?

Figyelt kérdés

A filmben ha jól megnézitek a neutralizátoron van egy maf rövidités és fogalmam sincs mit jelent ha valaki vissza irná hogy rosszul láttam és az mib akkor itt egy kép ahol látszik

[link] plusz ha megnézitek az 1. rész legelején amikor K neutralizálja a zsarukat a sivatagban akkor amikor közelről mutatják a neutrlizátorát ott is látszik hogy ott a maf ismétlem biztos nem mib mégha az m stimmel és a háromszöget nézhettem i nek az biztos hogy f az utolsó betű de fogalmam sincs mit jelenthet szerintem a megoldás abban rejlik ha valaki megnézi a filmet angolul de én nem tok egy kicsit sem angolul tehát ha valaki tudja pls irja meg mert nagyon kiváncsi vagyok rá


2012. jún. 22. 22:26
 1/1 SithLord válasza:
Lehet hogy Maffiozok de nembiztos csak lehet, hogy azt jelenti
2012. jún. 22. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!