Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Ismeri valaki ezt a filmet?

Ismeri valaki ezt a filmet?

Figyelt kérdés

Van egy horror film, amit még 1-2 évvel ezelőtt láttam dvd-n apukámnál, de nem tudtam a címét, és apukám sem.

Úgy kezdődik, hogy az autópályán 3 autó (2 sz.gépkocsi, és egy kamion) konvojban megy, aztán letérnek az útról, egy elhagyatott helyre. Aztán valaki az egyik sz.gépkocsiból észreveszi, hogy a kamion hátsó ablakában egy véres kéz, és egy fej van. Aztán kiderül, hogy a kamionsofőr egy gyilkos, és megöli a többi embert(vagymi..). Aztán a másik történetben, ugyanaz a gyilkos egy bohóc, és egy csajt üldöz, aki jött vigyázni a gyerekekre. Aztán nem menekül meg, mert az a bohóc elkapja. A harmadik történetben valami olyasmi van, hogy van egy csaj, aki megbeszélte, hogy csajos estét tart a barátnőjével, de aztán inkább a pasijánál aludt, reggelre pedig a barátnője eltűnik. Aztán megkeresik, és bemennek egy elhagyatott házba (mámint először csak a pasi). Aztán a pasit elkapja a házban lévő gyilkos. Aztán bemegy a csajszi is, és őt is asszem elkapja, de végül kiszabadul. Egy padláson van, ahol sok ágy van. Aztán felhúzza az ágyneműt, és meglátja, hogy az ágynemű alatt ki vannak feszítve az emberek. Elég furcsa... Aztán elmenekül, és valami pincében ébred fel, egy pszichológussal. Egy ilyen koszos helyen. Aztán a pszichológus elmegy, a csaj meg követi. Aztán jön az a pacák, aki eddig gyilkolta az embereket, és megöli a pszichológust. Aztán teljes képkiesés nálam.xd

Utána a csaj megmenekül, mert a pali valami teherautóval akarja elvinni valahova, de a csaj megöli, és megmenekül.. Elég furcsán írtam le, de ha valaki felismeri, megírná a címét? Köszönöm.:)


2012. jún. 23. 11:44
 1/2 anonim ***** válasza:
Gyilkos tréfa - Amusement
2012. jún. 23. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Ez az.:D
2012. jún. 23. 11:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!