Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Gáz 14 évesen szeretni a...

Gáz 14 évesen szeretni a pokémont?

Figyelt kérdés
2012. jún. 23. 11:52
 1/8 anonim ***** válasza:
hajaj! de még milyen gáz
2012. jún. 23. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
eléggé...
2012. jún. 23. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Egyáltalán nem!

Ha te élvezed és örömet okoz, akkor nézd, játszd és ha valakinek ez nem tetszik, akkor ne csinálja utánad, de kussoljon!!!


NE KÖVESD EL AZT A HIBÁT, HOGY MEGTAGADSZ MAGADTÓL BÁRMILYEN ÖRÖMFORRÁST, CSAK AZÉRT MERT NÉHÁNY B*LFASZ SZERINT AZ "GÁZ"! KÉSŐBB NAGYON MEGBÁNNÁD!!!


Régebben én is nagyon szerettem a Pokémont, a videójátékkal nem volt lehetőségem játszani, de az anime első 2 évada fantasztikus volt, nagyon szerettem.

Óriási baklövés lett volna részemről néhány lófasz miatt erről lemondani, örülök, hogy része volt az életemnek!


Sőt, mondjak valamit, 20 évesen még mindig szívesen nézek Tom és Jerry-t a tévében és szerintem minden idők legnagyobb mesefigurája Tapsi Hapsi, egyszerűen überelhetetlen, így le is töltöttem a meséivel megjelent DVD-t, mert szórakoztat és örömet okoz és ezzel kapcsolatban lesz*rom a rosszalló véleményeket, mert nem kötelezek senkit rá, hogy nézze, nem ártok vele senkinek, nekem viszont tetszik és pont.

2012. jún. 23. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Hát én kicsiként is utáltam a rajzfilmet de a videojáték az marha jó volt! Most 22 vagyok és már nem játszom a Pokémonnal de csak azért mert már ráuntam és az új részek már szarok. Itt nem az a gond hogy most azt szereted vagy valami mást hanem az hogy ne légy birka. Ne mondj le vagy szedjél fel olyan dolgokat amiket nem szeretnél csak azért mert így jobban elfogadjanak a bunkó parasztok akik a társadalom nagy zömét alkotják! Az igaz barátaid úgy is elfogadják hogy mit szeretsz vagy mit nem.
2012. jún. 25. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Csabelito válasza:

NEM GÁZ!!!!

Aki azt mondja hülye

Én is nézem és 13 éves vagyok

2012. júl. 3. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Hát én 19 éves vagyok, és szeretem. Ez van:D Amúgy érdekes módon szinte mindenki tagadja, de ha elbeszélgetek velük, kiderül, hogy igenis kedvelték/kedvelik, és még kedvenc pokémonjuk is van.
2012. júl. 14. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Attól függ: ha azt a szánalmas animét, amit pokémonnak neveznek, akkor igen. ha a játékokat akkor egyátalán nem.
2012. aug. 21. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
nem gáz én 12 éves vagyok de én is nézek pokemont és nem tudod hogy a 13. évad mikor lesz magyar szinkronnal?
2013. jan. 4. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!