Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Szerintetek folytassam ezt a...

Szerintetek folytassam ezt a történetet? (lent bővebb)

Figyelt kérdés

Tudjátok már kiskoromban is író akartam lenni és sok történet alapját megterveztem.

Nem rég azonban megtaláltam a Dengeki Daisy című mangát, amit már piszkosul meg is kedveltem.

Ma reggelre döbbentem csak rá, hogy a Dengeki Daisy kiköpött mása az én történetem eddig meglevő részének, csak mégis másként.

(Eddig a főhősnőt lelocsolták a diáktanács tagjai. A főhősnő a testvérével él (tudom hogy a mangában nem), és árvák. A csaj az apjától (tudom hogy ez is más) kapott egy mobilt amivel kapcsolatba tud lépni Black Rose-zal)


Soha nem plagizáltam történeteket.

De most tényleg félek, mert nem akarom, hogy azt higgyék, hogy loptam az ötletet.

Szerintetek folytassam még a történetemet vagy hagyjam a francba?



2012. jún. 23. 14:38
 1/1 anonim ***** válasza:
Szeintem nyugodtan folytathatod.:) Én is a Jóban rosszban szereplőivel (a történet más) írtam sorozatot, és eddig mindenkinek tetszett, amit írtam.
2012. jún. 24. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!