Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Ha írnál egy szerelmes sorozat...

Ha írnál egy szerelmes sorozatot, az alábbi címek közül melyiket adnád neki?

Figyelt kérdés

Sorozatot írok, de már mindjárt végzek vele (most 173 részes) és már tudom, mi lesz a következő témája. OLyasmi lesz, mint az Árva angyal, csak nem olyan csöpögős, kevésbé unalmas és fordulatosabb, valamint magyar szereplők lesznek benne. Nem tudom, elég-e ennyi, ha kell, írok még.

Tehát a címek:

Szerelem hívei (vagy szolgái)

Határtalan szerelem

Vagy más ötleteket várok:) Előre is köszi a válaszokat:)



2012. jún. 24. 15:50
 1/2 anonim ***** válasza:

[link]

ezzel 1 kiesett.. a másik 2 meg szerintem kicsit lapos. olyan tucat érzésem van tőle (de nem vagyok szakértő, lehet hogy csak nekem van egy ilyen érzésem). bár címet nem tudok kitalálni (fogalmazásoknál is mindig beledöglök) de szerintem legyen felhívó és valami szerelemre utaló..

mit tom én. ami tetszik nekem könyvcím: Joanne Harris: Csokoládécipő, Marc Lévy: Mint a mennyben, Jodi Lynn Picoult: Szívtől szívig

2012. jún. 24. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi a választ:) Nem tudtam hogy van már Hatátalan szerelem c. sorozat.
2012. jún. 25. 11:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!