Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » A Dallas csak Magyarországon...

A Dallas csak Magyarországon volt ilyen népszerű?

Figyelt kérdés

Az IMDB-n (világ legnagyobb filmes oldala) csak 3913-an értékelték.


Míg pl. a Lostot pl. kb 96000-n, a Jóbarátokat 150000-en.


A port.hu szerint viszont elég népszerű volt.


2012. jún. 24. 22:30
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Mindenhol népszerű volt szinte az egész világon. Viszont, amíg a Dallas ment, nem volt internet jóformán, sem IMDB, ellentétben a Losttal vagy a Jóbarátokkal. Míg egy mai filmet még akár én is értékelek ilyen oldalakon, úgy eszembe nem jutna rákeresni a Dallasra és különböző fórumokon beszélni a sztoriról és értékelni. Régi. Ennyi.
2012. jún. 24. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Csak az előzőt tudom ismételni.

Ugyanez a helyzet kb a Married with Children-nel, meg millió régi sorozattal/filmmel.

2012. jún. 24. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
A Dallast máig a nemzetközi televíziózás legsikeresebb állomásaként tartják számon. 357 epizódból tevődik össze, amelyek egyenként 47 perc hosszúságúak. A szappanopera ötletének gazdája David Jacobs producer, filmrendező és forgatókönyvíró. Golden Globe- és Emmy-díjas tévésorozat. A sorozat sikerére jellemző, hogy már 1979-ben útjára indult a széria spin-offja, a szintén rendkívül népszerű, hazánkban azonban mindezidáig nem sugárzott Knots Landing is, amely a harmadik Ewing-fiú, Gary és felesége, Val életét mutatja be.
2012. jún. 25. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Igazatok van, de azért a Jóbarátok se mai sorozat már. Kb. 10 éve befejeződött.

A Married with children-nek is 10-szer annyi értékelése van, mint a Dallasnak.

2012. jún. 25. 11:07
 5/6 anonim ***** válasza:

Mert azt játssza azóta is a tv. A Dallast pedig én, az 50 adós csomagommal is csak a 90-es évek elején láttam utoljára.


Illetve, úgy hallottam, hogy valami kis adón elkezdték újra játszani. Szerintem ez a pár ezres szám a kis adó pár száz olyan magyarja, akik veszik a fáradságot, hogy IMDB-n szavazzon (nem nagyon fogják, szerintem ennyien sem, mivel az internethasználó, IMDB-re adó korosztály nem az, akit 80 környékén lekötött a Dallas rajongásig), illetve a csomó másik országok hasonló beállítottságú nosztalgiázó emberei.

2012. jún. 25. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Szabó Zsolt20 válasza:

A régi Dallas a világon mindenhol ahol legalábbis levetítették ott nagy sikerrel "futott" a sorozat.


A Sory TV 4-es csatornája 2008. szeptembere óta szinte folyamatosan és egy rövid ideig a Story 5 csatorna is sugározta.

2013. okt. 17. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!