Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mi a véleményetek a Lány és a...

Mi a véleményetek a Lány és a farkas című filmről?

Figyelt kérdés

2012. jún. 26. 20:42
 1/3 anonim ***** válasza:

Az alappillérei baromi jók, Amanda Seyfried pedig egy gyönyörű és tehetséges színésznő, de amilyen jó a film elgondolása, olyan harmatos lett a kivitelezése.

Egy gyenge közepes kategória. Igazából Amanda az egyetlen ok amiért érdemes lehet megnézni.


Én őszintén szólva egy izgalmas, sötét, titokzatos thriller köntösébe burkolt Piroska és a farkast vártam és ehhez képest óriásit csalódtam.

2012. jún. 26. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nekem is elsősorban Amanda Seyfried miatt tetszett a film. Viszont szerintem nagyon jóra sikeredett, nagyon eltalálták a sztorit, és ez a mesés/sötét/misztikus köntösbe öntött megvalósítás csak tovább javítja a film élményt.
2012. jún. 26. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Nacui válasza:
Bennem legelsőnek fel sem merült, hogy mit nézek. Úgy gondoltam valami Piroska és a farkas értelmetlen hülyeség lesz. Azonban mikor megnéztem nagyon kellemesen csalódtam. Nekem nagyon tetszett, és hogy őszinte legyek, százszor jobb a véleményem róla, mint az alkonyat eddigi bármelyik részéről. Bár a végét megcsinálhatták volna jobban is, elvégre milyen szerelmes film az, amiben az egyik fél eltávozik egy jó időre?
2012. júl. 12. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!